„Sūduva-Mantinga“ lyderių akistatoje palaužė jaunuosius žalgiriečius 0

Ketvirtadienį Marijampolėje įvyko „7bet-NKL“ čempionato lyderių dvikova. Kauno „Žalgiris-2“ (21-9) iki pat paskutinių sekundžių kovėsi, bet galiausiai nusileido „Sūduvos-Mantingos“ (26-4) komandai 66:70 (21:20, 13:17, 14:14, 18:19).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje marijampoliečiai startavo spurtu 8:0, kuris padėjo jiems įgyti dviženklę persvarą (59:48). Tačiau jaunieji žalgiriečiai nepasidavė ir likus 2 minutėms iki mačo pabaigos po Kajaus Kublicko metimo išlygino rezultatą – 66:66.

Likus pusantros minutės baudas sumetė Tautvydas Kliučinykas, tada komandos apsimainė netaikliais metimais, o galop Marijampolės ekipos pergalę baudomis įtvirtino Žygimantas Šimonis.

Liutauras Lelevičius tolimu šūviu dar bandė gelbėti žalgiriečius, tačiau jo metimas tikslo nepasiekė.

Marijampolės komandai Aurelijus Pukelis per 16 minučių pelnė 17 taškų (6/8 dvit., 0/2 trit., 5/5 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, padarė 5 klaidas bei surinko 16 naudingumo balų.

Jo tiesioginis oponentas Motiejus Krivas per 22 minutes surinko 10 taškų (4/7 dvit., 2/4 baud.), 5 atkovotus kamuolius, 6 klaidas, bloką bei 9 naudingumo balus.

Nugalėtojams Ž.Šimonis surinko 9 taškus (2/4 dvit., 1/2 trit., 2/4 baud.) ir 7 atkovotus kamuolius.

Kauno ekipos gretose išsiskyrė K.Kublickas, kurio sąskaitoje per 28 minutes buvo 15 taškų (5/8 dvit., 0/2 trit., 5/5 baud.), 3 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai, perimtas kamuolys, klaida bei 18 naudingumo balų.

„Žalgiris-2“: Liutauras Lelevičius 17 (3/9 trit.), Kajus Kublickas 15 (5/8 dvit., 5/5 baud.), Motiejus Krivas 10 (4/7 dvit., 5 atk. kam., 6 kld.), Matas Vokietaitis 8 (4/5 dvit.), Nedas Montvila 7.

„Sūduva-Mantinga“: Aurelijus Pukelis 17 (6/8 dvit., 5/5 baud., 7 atk. kam., 5 kld.), Evaldas Džiaugys 13 (5/8 dvit.), Tautvydas Kliučinykas 10 (1/5 trit., 5/5 baud.), Žygimantas Šimonis 9 (7 atk. kam.), Marijus Užupis 7.