Jaunieji žalgiriečiai po dramatiškos kovos palaužė „Atletą“ 0

„7bet-NKL“ dramatišką pergalę iškovojo Kauno „Žalgiris-2“ (22-9). Vytauto Pliaugos auklėtiniai savo aikštėje 72:62 (10:14, 19:18, 17:17, 26:13) pranoko Kauno r. „Atleto“ (13-18) krepšininkus, kuriems tai buvo trečiasis pralaimėjimas paeiliui.

Likus pusketvirtos minutės iki rungtynių pabaigos Edas Valenta persvėrė rezultatą „Atleto“ naudai (56:54), tačiau Liutauras Lelevičius smeigė tritaškį su pražanga, o Motiejus Krivas pridėjo dvitaškį ir žalgiriečiai išsiveržė į priekį (60:56).

Tiksint paskutinėms 2 minutėms Deividas Sabeckis tritaškiu kirpo Kauno r. komandos deficitą vos iki vieno taško (59:60), tačiau kitoje aikštės pusėje M.Krivas ir L.Lelevičius sumetė baudas, o Nedas Montvila pataikė dvitaškį (66:59).

Per likusias 27 sekundes „Žalgiris-2“ išsaugojo pergalę savo rankose.

Kauno komandai L.Lelevičius per 31 minutę pelnė 26 taškus (1/2 dvit., 5/7 trit., 9/9 baud.), atkovojo 5 kamuolius bei surinko 33 naudingumo balus.

M.Krivas per 24 minutes prie pergalės prisidėjo su 14 taškų (4/7 dvit., 6/10 baud.) ir 6 atkovotais kamuoliais.

Kauno r. ekipos gretose išsiskyrė Tomas Balčiūnas, kurio sąskaitoje per 18 minučių buvo 10 taškų (1/2 dvit., 1/1 trit., 5/6 baud.), 3 atkovoti kamuoliai, rezultatyvus perdavimas bei 15 naudingumo balų.

„Žalgiris-2“: Liutauras Lelevičius 26 (5/7 trit., 9/9 baud., 5 atk. kam., 33 naud.), Motiejus Krivas 14 (4/7 dvit., 6/10 baud., 6 atk. kam.), Kajus Kublickas 9 (5/6 baud.), Gytis Nemeikša 7 (5/7 baud., 6 atk. kam., 3 blok.).

„Atletas“: Adomas Rybelis 12 (5/8 baud.), Deividas Sabeckis (2/4 trit., 6 rez. perd., 4 kld.), Egidijus Dimša (4/8 dvit., 8 atk. kam.) ir Tomas Balčiūnas (5/6 baud.) po 10, Gytis Sirutavičius 7 (1/6 trit.).