„Žalgiris-2“ pranoko reguliariojo sezono nugalėtojus 1

Kauno „Žalgiris-2“ (27-11) su trenksmu užbaigė reguliarųjį „7bet-NKL“ sezoną. Vytauto Pliaugos auklėtiniai namuose 77:72 (23:19, 15:16, 19:23, 20:14) nugalėjo lygos lyderę Marijampolės „Sūduvą-Mantingą“ (31-7) ir iškovojo ketvirtąją pergalę iš eilės.

Šios rungtynės turnyrinės lentelės atžvilgiu nieko nebelėmė, tačiau vyko nuožmi kova iki pat pabaigos.

Tiksint paskutinėms 37 sekundėms Evaldas Džiaugys tritaškiu mažino marijampoliečių atsilikimą iki vieno taiklaus metimo (72:75), tačiau kitoje aikštės pusėje Liutauras Lelevičius išprovokavo pražangą ir sumetė baudas (77:72).

Likus 17 sekundžių Paulius Beliavičius tolimu metimu dar bandė gaivinti svečių iš Marijampolės viltis, bet jo metimas tikslo nepasiekė ir žalgiriečiai išsaugojo pergalę savo rankose.

Kauno komandai Motiejus Krivas per 26 minutes pelnė 19 taškų (6/10 dvit., 0/1 trit., 7/7 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 25 naudingumo balus.

L.Lelevičius per 32 minutes surinko 18 taškų (2/4 dvit., 3/8 trit., 5/5 baud.), 6 atkovotus kamuolius, 3 rezultatyvius perdavimus, bloką bei 24 naudingumo balus.

Marijampolės ekipos gretose išsiskyrė Tautvydas Kliučinykas, kurio sąskaitoje per 27 minutes buvo 18 taškų (1/5 dvit., 3/6 trit., 7/8 baud.), atkovotas kamuolys, 3 rezultatyvūs perdavimai bei 16 naudingumo balų.

Nesėkmingai mačas susiklostė Aurelijui Pukeliui, kuris per 19 minučių įmetė 6 taškus (1/7 dvit., 0/1 trit., 4/6 baud.), atkovojo 7 kamuolius ir triskart suklydo.

„Žalgiris-2“: Motiejus Krivas 19 (6/10 dvit., 7/7 baud., 8 atk. kam., 2 blok., 25 naud.), Liutauras Lelevičius 18 (3/8 trit., 5/5 baud., 6 atk. kam.), Gytis Nemeikša 14 (4/5 dvit., 1/5 trit., 6 atk. kam., 3 per. kam.), Kajus Kublickas 9 (3/9 dvit., 7 rez. perd.), Nedas Montvila 8.

„Sūduva-Mantinga“: Tautvydas Kliučinykas 18 (3/6 trit., 7/8 baud.), Viktors Iljins 14 (4/4 dvit., 2/2 trit.), Evaldas Džiaugys 12 (4/7 dvit.), Aidas Kavaliauskas 8 (5 rez. perd.).