Šilutėje laimėjęs „Žalgiris-2“ dėjo dar vieną žingsnį link finalo ketverto 0

Motiejus Krivas surinko dvigubą dublį ir jo vedama Kauno „Žalgiris-2“ komanda „7bet-NKL“ ketvirtfinalio serijoje išsiveržė į priekį 2-0. Vytauto Pliaugos treniruojamas Kauno klubas išvykoje 68:61 (14:12, 17:19, 22:16, 15:14) antrą kartą iš eilės pranoko „Šilutę“.

Trečiosios serijos rungtynės vyks ketvirtadienį (balandžio 6-ąją) 18 val. Kaune.

Likus 4 minutėms iki rungtynių pabaigos rezultatas buvo lygus (55:55). Vis tik tada kauniečiai spurtavo ir po M.Krivo baudų įgijo 6 taškų persvarą (65:59).

Tiksint paskutinėms 22 sekundėms Jalenas Warrenas sumetė baudas (61:65), bet Gyčio Nemeikšos ir M.Krivo metimai prie baudų metimo linijos įtvirtino žalgiriečių pergalę.

Galingą pasirodymą surengė M.Krivas, kurio sąskaitoje per 30 minučių buvo 16 taškų (2/8 dvit., 12/14 baud.), 12 atkovotų kamuolių, 2 rezultatyvūs perdavimai, perimtas kamuolys, klaida, 3 blokai bei 30 naudingumo balų.

Nugalėtojų gretose rezultatyviai žaidė ir G.Nemeikša, per 33 minutes pelnęs 16 taškų (6/7 dvit., 1/4 trit.). Jis taip pat atkovojo 8 kamuolius, dukart suklydo bei surinko 16 naudingumo balų.

Šilutės komandai J.Warrenas per 31 minutę pelnė 29 taškus (5/14 dvit., 5/7 trit., 4/4 baud.), atkovojo 2 kamuolius bei surinko 15 naudingumo balų.

Žalgiriečių gretose į aikštę nežengė Emilis Bartninkas, tuo metu šeimininkų gretose nepasirodė Arminas Bergaudas, Eduardas Targonskis ir Tadas Cibulskas.

„Žalgiris-2“: Gytis Nemeikša (6/7 dvit., 8 atk. kam.) ir Motiejus Krivas (2/8 dvit., 12/14 baud., 12 atk. kam., 3 blok., 30 naud.) po 16, Dovydas Butka 9 (2/3 trit.), Liutauras Lelevičius 8 (2/4 trit., 3 per. kam., 2 blok.).

„Šilutė“: Jalenas Warrenas 29 (5/14 dvit., 5/7 trit.), Joshua Alexanderis 10 (3/7 dvit., 5 atk. kam.),  Karolis Sapiega ir Deividas Anužis po 6.