„Žalgirio“ jaunimas draugiškame mače pasitikrino jėgas su „Dzūkijos“ krepšininkais 0

Pasiruošimą nenumaldomai artėjančiam Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) sezonui tęsianti Kauno „Žalgirio“ jaunimo komanda penktadienį Kaune patikrino jėgas su Alytaus „Dzūkijos“ krepšininkais.

Du kėlinius į atlapus kibę žalgiriečiai antroje mačo dalyje neatlaikė „Betsafe–LKL“ pirmenybėse rungtyniaujančių dzūkų primesto ritmo ir patyrė nesėkmę rezultatu 62:91 (16:19, 15:25, 16:27, 15:20).

Arvydo Gronskio auklėtiniai pavyzdingai rungtynėse laikėsi kiek daugiau nei kėlinį, kuomet po spurto 7:0, buvo per žingsnį nuo varžovų – 23:26.

Visgi, labiau patyrę alytiškiai sėkmingai užbaigė pirmą mačo pusę ir į rūbinę keliavo su didžiausiu pranašumu – 31:44.

Po didžiosios pertraukos „Žalgirio“ dubleriai neberado priešnuodžių patyrusiems varžovams ir rungtynes užbaigė pralaimėdami rezultatu 62:91.

„Žalgiris-2“: K.Babušis 12 (3/8 trit.), J.Ramanauskas 11, G.Bergaudas 8 (8 atk. kam.), D.Stenionis 7, G.Mačionis 7, M.Kancleris 6, N.Kancleris 3, L.Vaištaras 2, M.Tamulevičius 2, M.Rubštavičius 2, P.Murauskas 2, L.Lelevičius 0.

„Dzūkija“: L.McLane‘as 12 (3 per. kam.), G.Žalalis 12, A.Jomantas 11 (5/6 dvit., 2 per. kam.), P.Danisevičius 10 (7 rez. perd.), G.Devoe 10 (5/6 dvit., 2 per. kam.), M.Pocevičius 10 (3 per. kam.).

Reguliarųjį NKL sezoną „Žalgiris-2“ komanda pradės spalio 3 dieną namų rungtynėmis su principiniais varžovais Vilniaus „Perlo“ krepšininkais, spalio 5-ąją lauks išvyka į Palangą ir mačas su „Kuršių“ komanda.