„Žalgirio“ dubleriams pergalę išplėšė N.Kanclerio metimas 0

Dramatišką pergalę Kauno „Žalgirio-2“ komandai Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) namų rungtynėse atnešė Nedo Kanclerio dvitaškis.

Likus žaisti 7 sekundes, 19-metis realizavo metimą, lėmusį pergalę 84:83 (18:29, 15:12, 26:23, 25:19) prieš turnyrinės lentelės dugne likusią Šilalės „Lūšį“.

„Lūšis“ stokojo atsarginių žaidėjų indėlio. Nuo suolo pakilę Šilalės klubo žaidėjai pelnė tik 15 taškų, kuomet priešininkų rezervas – 46.

Šilalės klubas besibaigiant pirmajam kėliniui, po Valdo Andraičio dvitaškio įgavo dviženklį pranašumą (29:18). Jaunieji žalgiriečiai sekančius du ketvirčius laimėjo 3 taškų persvaromis ir prieš lemiamą atkarpą turėjo 5 taškų deficitą (59:64).

Ketvirtąjį kėlinį Arvydo Gronskio auklėtiniai pradėjo spurtu 7:0 ir išsiveržė į priekį (66:64), tuomet prasidėjo kova taškas į tašką.

Paskutinės minutės metu Gytis Mačionis perėmė kamuolį bei pelnė du taškus, Modestas Kancleris pridėjo baudų metimus ir Kauno klubas įgavo minimalų pranašumą (82:81).

Po minutės pertraukėlės likus žaisti 16 sekundžių Modestas Jurkaitis po prasiveržimo grąžino persvarą svečiams 83:82. Visgi po pasitarimo lemiamas žodis priklausė Nedui Kancleriui, kurio dvitaškis atnešė pergalę šeimininkams 84:83.

„Žalgiris-2“: Karolis Babušis 13, Gytis Mačionis 11, Nedas Kancleris, Paulius Murauskas ir Kerras Krisa (10 rez. perd.) – po 9.

„Lūšis“: Valdas Undraitis 20, Eimantas Žilius 17, Mindaugas Čepauskas 14 Justas Košys 11.