Dublerių komandų NKL dvikovoje žalgiriečiai pralaimėjo Klaipėdoje 3

Šeštadienį Kauno „Žalgirio“  jaunimo komanda centrinėje Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) dvikovoje išvykoje 64:77 (12:23, 22:18,  10:16, 20:20) neprilygo Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ krepšininkams.

Susitikimo pradžioje kauniečių puolimą palaikė Erikas Venskus – 6:10. Be taiklių metimu rungtyniavus tris minutes, atsilikimas augo iki 6:16. Sunkiai besiklosčiusio kėlinio pabaigoje iniciatyvos ėmėsi Paulius Murauskas, neleidęs varžovams visiškai dominuoti – 12:23.

Antrajame kėlinyje iš toli pataikė Justinas Ramanauskas, darbo ėmėsi skirtumą iki 20:28 apmažinęs Karolis Babušis. Nors apie save vėl priminė E.Venskus, klaipėdiečiai toliau krovėsi pranašumą (24:38). Per likusį kėlinio laiką svečiams pavyko perpus 34:41 nurėžti atstumą, kuomet po krepšiu žibėjo E.Venskus, o tritaškius suleido Mantas Rubštavičius bei Dominykas Stenionis.

Į antrą rungtynių pusę kur kas sėkmingiau sugrįžo uostamiesčio krepšininkai, vėl įgiję vieną didžiausių pranašumų – 34:47. Nors pirmuosius taškus pelnė Vitalijus Kozys ir Giedrius Bergaudas, prieš lemiamą atkarpą skirtumas tarp komandų išliko akivaizdus – 44:57.

Ketvirtajame kėlinyje netikėtai iššovė Gytis Mačionis, deficitą iki 53:63 mažino vietos intrigai palikęs K.Babušis. Ketvirčiui įpusėjus pasižymėjo E.Venskus, tačiau šansai pakovoti dėl pergalės slydo iš rankų (55:72). Rungtynių pabaigoje situaciją kiek sušvelnino puolimo lyderiai E.Venskus, K.Babušis ir J.Ramanauskas – 64:77.

Žalgiris-2“: E.Venskus 16 (7/16 dvit., 6 atk. kam.), J.Ramanauskas 14 (5 rez. perd., 2 per. kam.), K.Babušis 9, G.Mačionis 7, P.Murauskas 6 (6 atk. kam., 2 per. kam.), D.Stenionis 5, M.Rubštavičius 3, G.Bergaudas 2, V.Kozys 2, M.Kancleris 0 (5 atk. kam.), N.Kancleris 0, L.Vaištaras 0.

„Neptūnas-Akvaservis“: V.Šarakauskas 20 (6/9 dvit., 11 atk. kam., 4 rez. perd., 2 per. kam., 2 blk.), N.Mineikis 14 (4/6 trit.), K.Metrikis 11 (6 atk. kam.), L.Kreišmontas 10.

Artimiausią mačą namuose Arvydo Gronskio auklėtiniai žais lygiai po savaitės (lapkričio 16 dieną) su svečiais iš Mažeikių.

Visas NKL rungtynes jaunieji žalgiriečiai žaidžia Naglio g. 4A, Petrašiūnuose, o įėjimas pateikus galiojantį „Žalgirio“ sezono abonementą arba „Žalgirio“ Garbės Klubo nario pažymėjimą – visiškai nemokamas.