Rekordiškai iš toli atakavę jaunieji žalgiriečiai šventė lengvą pergalę Tauragėje 0

Kauno „Žalgiris-2“ krepšininkai ketvirtadienio vakarą Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) pagerino savo komandos pataikytų tritaškių rekordą ir svečiuose 98:73 (28:22, 26:15, 25:15, 19:21) neturėjo daug vargo su Tauragės komanda.

Geriau susitikimą pradėjo žalgiriečiai, kurie po penkių iš eilės Eriko Venskaus taškų pirmavo 10:4. Rezultatui apsilyginus (12:10), taškų kraitį atsidarė jaunasis Paulius Murauskas, iš toli iššovė Gytis Mačionis, o po Justino Ramanusko dvitaškio pranašumas augo iki 21:12. To paties J.Ramanausko pastangomis kauniečiai surado atsakymus varžovų rezultatyviems išpuoliams ir pirmąjį kėlinį laimėjo 28:22.

Antrajame kėlinyje „Žalgirio“ dublerius priekyje 35:28 palaikė sėkmingas E.Venskaus ir G.Mačionio žaidimas. Tuomet rekordinį pranašumą 44:30 Arvydo Gronskio auklėtiniams sukūrė tris tritaškius vieną po kito susmeigęs Karolis Babušis. Ketvirčio pabaigoje dar tvirtesnius pamatus prieš antrą rungtynių pusę nustatė tolimais šūviais prisidėję Vitalijus Kozys bei G.Mačionis – 54:37.

Tritaškių šou kauniečiams po didžiosios pertraukos pratęsė pasižymėję V.Kozys, Laurynas Vaištaras, G.Mačionis ir P.Murauskas – 66:42. Ledus pralaužė Modestas Kancleris, o užsikūrę G.Mačionis, J.Ramanauskas bei P.Murauskas kėlinį uždarė susmeigę po dar vieną tritaškį – 79:52.

Naujas aukštumas persvara pasiekė po sėkmingų Nedo Kanclerio ir P.Murausko epizodų – 83:52. Tuomet sekė Tauragės komandos atsakas, mažinęs deficitą iki 83:63 ir privertęs minutės pertraukėlės prašyti Arvydą Gronskį. Po pasitarimo reikalus galutinai sutvarkė E.Venskaus ir M.Kanclerio tandemas, o pergalę rezultatu 98:73 užfiksavo net 16-ą kauniečių tritaškį realizavęs Dominykas Stenionis.

„Žalgiris-2“: E.Venskus 16 (7/9 dvit., 5 atk. kam., 5 rez. perd., 2 per. kam.), J.Ramanauskas 14, V.Kozys 13 (3/6 trit., 8 atk. kam.), G.Mačionis 13 (3/4 trit.), P.Murauskas 12, K.Babušis 12 (4/8 trit.), M.Kancleris 6 (2 per. kam.), L.Vaištaras 5, D.Stenionis 5 (4 rez. perd.), N.Kancleris 2, M.Tamulevičius 0.

Tauragės krepšinio klubas: R.Biliartas 20 (10/17 dvit., 6 atk. kam.), D.Keburys 11, K.Babkauskas 10 (1/6 trit.), E.Serkevičius 10 (4 rez. perd.).

Jau šeštadienį (lapkričio 16 dieną) kauniečiai namuose priims Mažeikių „Erelius“. Kaip ir visos namų rungtynės, jos bus žaidžiamos Naglio g. 4A, Petrašiūnuose.