„Žalgirio“ dubleriai išbandė jėgas su Prienų ekipa 0

Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) sezonui besirengianti Kauno „Žalgiris-2“ ekipa antradienį išbandė jėgas su laipteliu aukščiau rungtyniaujančia Prienų „CBet“ komanda. Pirmoje rungtynių pusėje lygiai kovoję jaunieji žalgiriečiai po pertraukos turėjo pripažinti varžovų pranašumą 73:107.

Rezultatyviame pirmajame kėlinyje „Žalgiris-2“ atsilikinėjo (9:14, 16:25), bet pelnę 5 taškus iš eilės po pirmojo kėlinio turėjo 5 taškų deficitą – 24:29. Antrąjį ketvirtį šeimininkai netgi laimėjo minimalia persvara ir prieš didžiąją pertrauką atsiliko 47:51.

Trečiajame kėlinyje prieniškiai įtvirtino savo iniciatyvą ir atsiplėšė 64:81. Rungtynes „Cbet“ krepšininkai baigė dar vienu spurtu 14:0 ir galiausiai užfiksavo triuškinamą skirtumą – 73:107.

Įspūdingas rungtynes sužaidė buvęs „Žalgirio“ dublerių auklėtinis Regimantas Miniotas. Jis pataikė visus 10 dvitaškių, pelnė 29 taškus ir atkovojo 10 kamuolių.

„Žalgiris-2“ gretose tik Mantas Rubštavičius ir Dominykas Stenionis surinko dviženklį taškų skaičių – atitinkamai 13 ir 11.

„Žalgiris-2“: M.Rubštavičius 13, D.Stenionis 11 (4 rez. perd.), K.Babušis 9, M.Repšys 9, G.Bergaudas 9 (8 atk. kam.), J.Ramanauskas 8, G.Mačionis 4, T.Sargiūnas 4, G.Nemeikša 3, R.Kneižys 2, M.Tamulevičius 2, U.Jaruševičius 0.

„CBet“: R.Miniotas 29 (10 atk. kam.), M.Sušinskas 19 (54 atk. kam., 5 rez. perd.), J.Jogminas 14 (6 atk. kam., 4 rez. perd.), M.Wrightas 13 (8 rez. perd., 3 per. kam.), E.Tubutis 12 (7 atk. kam.), K.Sow 11 (7 atk. kam.), S.Jarumbauskas 9 (5 rez. perd., 2 per. kam.), E.Mankauskas 0.