Jaunieji žalgiriečiai išbandė jėgas su „Dzūkijos“ ekipa 0

Su dar vienu LKL klubu jėgas pasitikrinę Kauno „Žalgirio“ dubleriai patyrė nesėkmę. Penktadienį Arvydo Gronskio vadovaujama komanda namuose 75:88 (7:28, 20:17, 27:20, 21:23) nusileido Alytaus „Dzūkijos“ ekipai.

Praleidę pirmuosius 10 taškų ir pirmąjį kėlinį pralaimėję net 7:28, antrojo pradžioje jaunieji žalgiriečiai pelnė 9 taškus be atsako ir priartėjo (19:30).

Po pertraukos „Žalgiris-2“ rungtyniavo dar rezultatyviau, per trečiąjį kėlinį surinko 27 taškus, tačiau prisivyti varžovų nebepajėgė.

„Dzūkijos“ gretose išsiskyrė 211 cm ūgio Rokas Gadiliauskas, kuris per 31 minutę pelnė 20 taškų (9/14 dvit., 2/4 baud.), atkovojo 15 kamuolių, iš kurių 8 – puolime, blokavo 2 metimus ir surinko 32 naudingumo balus.

Jaunųjų žalgiriečių gretose geriausiai pasirodė Paulius Murauskas, įmetęs 20 taškų (6/10 dvit., 1/4 trit., 5/7 baud.), atkovojęs 6 kamuolius, išprovokavęs 10 pražangų bei užfiksavęs 16 balų naudingumą.

Alytiškių įžaidėjui Kristapui Žemaičiui iki dvigubo dublio pritrūko vieno rezultatyvaus perdavimo: pelnė 11 taškų ir išdalijo 9 rezultatyvius perdavimus.

„Žalgiris-2“: P.Murauskas 20 (6 atk. kam.), D.Stenionis 16 (2 per. kam.), K.Babušis 12, M.Rubštavičius 8 (2 per. kam.), G.Bergaudas 5 (12 atk. kam., 4 rez. perd.), T.Sargiūnas 4, U.Jaruševičius 3 (7 atk. kam.), G.Mačionis 3, G.Nemeikša 2, J.Ramanauskas 0, D.Butka 0.

„Dzūkija“: R.Gadiliauskas 20 (15 atk. kam.), M.Zigmantavičius 14 (5 atk. kam.), K.Žemaitis 11 (9 rez. perd.), M.Paulauskas 9.