Charakterį parodę jaunieji žalgiriečiai iškovojo pergalę Palangoje 0

Ketvirtajame kėlinyje 14 taškų deficitą panaikinusi Kauno „Žalgirio-2“ (2-1) ekipa Nacionalinės krepšinio lygos mače svečiuose 79:78 (23:25, 16:19, 14:21, 26:13) įveikė Palangos „Kuršius“ (1-1).

Prasidėjus lemiamam ketvirčiui Mantvydas Žukauskas pelnė dvitaškį ir palangiškių persvarą padidino iki 14 taškų (67:53).

Visgi tuomet kauniečiai spurtavo 10:0 ir priartėjo iki 4 taškų skirtumo (63:67). Netrukus Vitalijus Kozys ir Justinas Ramanauskas pelnė po dvitaškį, Mantas Rubštavičius smeigė tritaškį ir „Žalgiris-2“ išlygino rezultatą (70:70).

Likus žaisti pusantros minutės po M. Žukausko dvitaškio šeimininkai pirmavo 76:75, bet V. Kozys persvarą grąžino svečiams.

Likus 47 sekundėms Chase’as Harleris dvitaškiu „Kuršius“ išvedė į priekį, bet likus 24 sekundėms Justinas Ramanauskas atsakė dvitaškiu, po kurio „Žalgiris-2“ buvo priekyje 79:78.

Per lemiamas sekundes Aido Viskonto ir C. Harlerio metimai tikslo nepasiekė.

Palangos komandos neišgelbėjo puikus Chase’o Harlerio pasirodymas. Jis per 34 minutes pelnė 26 taškus (8/11 dvit., 3/6 trit., 1/1 baud.) ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

„Kuršiai“: Chase’as Harleris 26 (8/11 dvit., 3/6 trit.), Mantvydas Žukauskas 15, Laurynas Mikalauskas 12 (16 atk. kam.), Ginas Mulevičius 10.

„Žalgiris-2“: Justinas Ramanauskas 17 (8/10 metimai), Mantas Rubštavičius 15 (3/5 trit.), Vitalijus Kozys 11 (9 atk. kam.), Giedrius Bergaudas ir Paulius Murauskas po 9.