Visas rungtynes dominavę „Žalgirio“ dubleriai sutriuškino „Erelius“ 0

nklyga.lt inf.

Aštuntąją pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) pirmenybėse iškovojo Kauno „Žalgiris-2“ (8-2). Arvydo Gronskio auklėtiniai namuose 97:72 (23:14, 30:18, 23:16, 21:24) sutriuškino vis dar be pergalių esančius Mažeikių „Erelius“ (0-9).

Įpusėjus pirmajam kėliniui rezultatas dar buvo lygus (10:10), tačiau spurtą 13:4 surengę kauniečiai perėmė iniciatyvą ir po Justino Ramanausko dvitaškio paskutinėmis ketvirčio sekundėmis susikrovė 9 taškų pranašumą (24:13).

Antrajame kėlinyje jaunieji žalgiriečiai tiesiog dominavo, surengė atkarpą 11:4 ir po Vitalijaus Kozio dėjimo nutolo 37:18. Prieš ilgąją pertrauką Gytis Mačionis pasižymėjo iš vidutinės distancijos ir skirtumas jau siekė 23 taškus (53:30).

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje nepasikeitė, A.Gronskio auklėtiniai iš toliau triuškino varžovus, o po Pauliaus Murausko dvitaškio „Žalgirio“ dublerių pranašumas išaugo iki 28 taškų.

Ketvirtasis kėlinys tapo formalumu, rungtynių pabaigoje „Ereliams“ šiek tiek pavyko sumažinti skirtumą, tačiau pergalę šventė „Žalgiris-2“.

Kauniečius į pergalę vedė P.Murauskas. Šešiolikmetis per 21 minutę surinko 16 taškų (5/7 dvit., 2/4 trit., 0/2 baud.), atkovojo 8 ir prarado 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 19 naudingumo balų.

D.Dimavičiaus auklėtinių gretose naudingiausiai rungtyniavo Ernestas Naruševičius. Aukštaūgis per 32 minutes pelnė 15 taškų (6/7 dvit., 3/5 baud.), atkovojo 5 ir prarado 3 kamuolius bei surinko 15 naudingumo balų.

„Žalgiris-2“: Mantas Rubštavičius 17, Paulius Murauskas 16 (8 atk. kam.), Matas Repšys ir Karolis Babušis po 12, Giedrius Bergaudas (5 atk. kam.) ir Ugnius Jaruševičius po 6, Gytis Nemeikša (7 atk. kam.), Gytis Mačionis, Vitalijus Kozys ir Radvilas Kneižys po 5.

„Ereliai“: Augustinas Venckus 20 (6/11 trit.), Ernestas Naruševičius 15 (5 atk. kam.), Andrius Gaidys 14 (6 rez. perd., 8 kl.), Edgaras Preibys 10, Karolis Sapiega 7.