„Žalgirio“ dubleriai dar kartą nugalėjo „Erelius“ 1

nklyga.lt

Svarbiausiu rungtynių momentu iniciatyvos ėmęsis Justinas Ramanauskas nukalė pergalę Kauno „Žalgirio-2“ (9-2) komandai Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) pirmenybėse. 20-metis įžaidėjas 10 iš 12 savo taškų surinko per paskutines penkias mačo minutes, o Arvydo Gronskio auklėtiniai išvykoje po pranašumą užtvirtinusio Giedriaus Bergaudo dėjimo 81:77 (16:23, 26:18, 19:14, 20:22) įveikė septyniese besivertusius Mažeikių „Erelius“ (0-10).

Ketvirtajame kėlinyje Andriui Gaidžiui ir Augustinui Venckui pelnius keturis taškus iš eilės, šeimininkai priartėjo per tašką – 66:67, o po Ernesto Naruševičiaus dviejų sėkmingų atakų ir išsiveržė į priekį – 70:69.

Likus žaisti pustrečios minutės, J.Ramanauskas įsmeigė tritaškį, tuoj pat tuo pačiu atsakė ir A.Gaidys, leidęs mažeikiškiams išlaikyti persvarą – 73:72.

Kitoje atakoje G.Bergaudas grąžino pranašumą jauniesiems žalgiriečiams – 74:73, J.Ramanauskas dar kartą pateikė iš toli ir svečiai atitrūko – 77:73.

Po dviejų minutės pertraukėlių iš eilės Karolis Babušis perėmė kamuolį, pražanga sustabdytas J.Ramanauskas pataikė vieną baudą bei A.Gronskio kariauna jautėsi tvirtai – 78:73.

A.Gaidys atsakė tritaškiu, tačiau iškart buvo nubaustas technine pražanga. K.Babušis prametė baudą, darsyk prie baudų metimų linijos stojęs J.Ramanauskas įmetė vieną tašką ir galiausiai rungtynes dėjimu uždarė G.Bergaudas – 81:77.

„Žalgirio-2“ puolėjas Vitalijus Kozys sugriebė 13 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, įmetė 8 taškus ir surinko 21 tašką.

„Žalgiris-2“: Paulius Murauskas 16, Justinas Ramanauskas 12, Matas Repšys ir Karolis Babušis – po 11, Giedrius Bergaudas 10.

„Ereliai“: Andrius Gaidys 18 (8 rez. perd., 5 atk. kam.), Augustinas Venckus 16, Edgaras Preibys 15, Ernestas Naruševičius 10 (7 atk. kam.).