Galingai trečiąjį kėlinį sužaidęs „Žalgiris-2“ sutriuškino „Lūšį“ 0

Dar vieną pergalę NKL – VIKINGLOTTO pirmenybėse iškovojo Kauno „Žalgirio-2“ (13-5) krepšininkai. Arvydo Gronskio auklėtiniai išvykoje 76:57 (16:14, 17:16, 23:8, 20:19) pranoko be pergalių ir toliau liekančią Šilalės „Lūšies“ (0-14) ekipą.

Pirmoje rungtynių pusėje kauniečius į priekį vedė Radvilas Kneižys, antrajame kėlinyje pelnęs 10 taškų, tačiau prieš didžiąją pertrauką „Žalgiris-2“ pirmavo vos 33:30.

Dubleriams pergalę garantavo puikiai sužaistas trečiasis kėlinys. Karolis Babušis bei Dominykas Stenionis smeigė po tritaškį, Vitalijus Kozys pridėjo dvitaškį, o D.Stenionis surinko dar 4 taškus paeiliui ir svečių persvara padidėjo iki 14 taškų (47:33).

Ketvirčio pabaigoje Gytis Nemeikša pataikė dvitaškį bei realizavo baudas, Ugnius Jaruševičius pridėjo dar du tikslius baudų metimus, o „Žalgiris-2“ laimėjo atkarpą 8:1 bei susikrovė 20 taškų pranašumą – 56:36.

Šilalės ekipa per likusį laiką priartėti nesugebėjo ir kauniečiai šventė užtikrintą pergalę.

Nugalėtojų gretose geriausiai pasirodęs V.Kozys per 24 minutes pelnė 9 taškus (4/5 dvit., 0/5 trit., 1/3 baud.), atkovojo 11 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 5 pražangas bei surinko 18 naudingumo balų.

„Žalgiris-2“: Karolis Babušis 13 (3/4 trit.), Radvilas Kneižys 12, Ugnius Jarušeevičius (4/7 dvit.) ir Dominykas Stenionis po 10, Vitalijus Kozys 9 (4/5 dvit., 0/5 trit., 11 atk. kam.).

„Lūšis“: Rokas Paulauskas 16 (6/7 dvit.), Mindaugas Čepauskas 10 (2/6 trit.), Tadas Kymantas 9.