Varžovų lyderio nesustabdęs „Žalgiris-2“ nusileido „Vyčiui“ 0

Kauno „Žalgirio-2“ (13-6) krepšininkai NKL-VIKINGLOTTO pirmenybėse rezultatu 75:79 (26:22, 21:13, 11:21, 17:23) nusileido Šakių „Vyčio“ (11-3) ekipai.

Galingai startavę žalgiriečiai vienu metu pirmavo 12 taškų skirtumu, tačiau turėtos persvaros neišsaugojo ir patyrė nesėkmę paskutinėmis rungtynių akimirkomis.

Šeimininkai dar trečiojo kėlinio viduryje turėjo dviženklę persvarą (58:48), tačiau „Vytis“ ketvirtį užbaigė 8 taškais be atsako – 56:58.

Toliau puolime strigę jaunieji žalgiriečiai ketvirtajame kėlinyje taškų negalėjo pelnyti 5 minutes, o tuo pasinaudoję svečiai spurtavo 12:0 (59:70).

Vis dėlto kauniečiai nežadėjo kelti baltos vėliavos. Po dviejų Dominyko Stenionio tritaškių bei keturių Vitalijaus Kozio taškų likus žaisti pusę minutės komandas skyrė vos 1 taškas – 75:76.

Mačo likimą nusprendė neįtikėtinai žaidęs Aurelijus Pukelis, pataikęs tritaškį lemiamoje atakoje.

„Žalgiris-2“: P.Murauskas 15 (6 atk. kam.), J.Ramanauskas 15, M.Rubštavičius 12, G.Bergaudas 9 (6 atk. kam.), V.Kozys 9, D.Stenionis 6 (5 atk. kam.), U.Jaruševičius 4, K.Babušis 3, G.Nemeikša 2, T.Sargiūnas 0, L.Lelevičius 0, R.Kneižys 0.

„Vytis“: A.Pukelis 40 (16 atk. kam., 4 per. kam., 54 naud. bal.), D.Lavrinovičius (7 atk. kam. 21 naud. bal.) 15, K.Lavrinovičius 15.