J.Ramanausko baudos metimas lėmė „Žalgirio-2“ pergalę prieš „Lūšį“ 0

Justinas Ramanauskas paskutinę rungtynių sekundę pataikė baudos metimą ir Kauno „Žalgiriui-2“ (17-7) NKL – VIKINGLOTTO mače išplėšė pergalę namuose 91:90 (27:30, 16:6, 21:24, 27:30) prieš Šilalės „Lūšį“ (2-22).

Iki mačo pabaigos likus 80 sekundžių „Žalgiris-2“ dar atsiliko 5 taškais (82:87), bet Mantas Rubštavičius pelnė dvitaškį, o Ignas Daukšys užsidirbo ne tik pražangą puolime, bet ir techninę nuobaudą.

Tuo pasinaudojo Justinas Ramanauskas, kuris įmėtė baudos metimą, pridėjo dvitaškį su pražanga ir likus 40 sekundžių „Žalgirį-2“ išvedė į priekį 88:87.

Laimonas Remeikis prarado kamuolį, o tuomet „Lūšis“ buvo priversta pažeisti taisykles. J. Ramanauskas pataikė abi baudas ir likus 16 sek. kauniečiai pirmavo 3 taškais (90:87).

Likus 7 sek. Mindaugas Čepauskas smeigė tritaškį ir rezultatą išlygino, o Arvydas Gronskis paprašė pertraukėlės.

Lemiamoje atakoje J. Ramanauskas nepataikė dvitaškio, tačiau pats sugriebė kamuolį ir likus 0,7 sek. išprovokavo Osvaldo Mačernio pražangą. Gynėjas pataikė vieną baudą ir išplėšė pergalę „Žalgiriui-2“.

Kauno komandai Giedrius Bergaudas per 27 minutes pelnė 24 taškus (9/13 dvit., 2/3 trit.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir surinko 30 naudingumo balų.

Šilalės ekipos gretose išsiskyrė Laimonas Remeikis, kurio sąskaitoje per 33 minutes buvo 21 taškas (3/6 dvit., 15/16 baudų), 3 atkovoti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai ir 32 naudingumo balai.

„Žalgiris-2“: G.Bergaudas 24 (10 atk. kam.), J.Ramanauskas 19 (6 rez. perd.), M.Rubštavičius 10, P.Murauskas 9, K.Babušis 8, Liutauras Lelevičius 7 (5 atk. kam.), G.Nemeikša 5 (6 atk. kam.), U.Jaruševičius 5, V.Kozys 4, G.Mačionis 0, T.Sargiūnas 0, D.Stenionis 0.

„Lūšis“: L.Remeikis 21 (4 rez. perd.), I.Daukšys 19, O.Mačernis 18 (7 atk. kam., 5 per. kam.), J.Košys 12 (6 atk. kam.).