Dviženklį deficitą panaikinę dubleriai pralaimėjo nervų karą Telšiuose 0

Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) ketvirtfinalio serijos trečiosiose rungtynėse Kauno „Žalgirio-2“ krepšininkai po atkaklios kovos išvykoje 71:73 (18:19, 13:23, 16:10, 24:21) nusileido Telšių „Telšių“ komandai. Serijoje iki 3 pergalių kauniečiai atsilieka 1-2 ir ketvirtadienį namuose žais ketvirtąsias rungtynes.

Ketvirtajame kėlinyje „Telšiai“ spurtavo 8:0 ir likus 4 minutėms po Deivido Rasio dvitaškio nutolo per 12 taškų (55:67).

Vis dėlto svečiai ginklų nesudėjo ir vedami Radvilo Kneižio 2 tolimų bombų likus 55 sekundėms kvėpavo „Telšiams“ į nugaras (69:70).

Kitoje atakoje Mindaugas Norkus buvo netikslus, Justinas Ramanauskas atsakė netaikliu tritaškiu, o likus 20 sekundžių Gytis Sirutavičius prie baudų metimų linijos buvo šaltakraujiškas (69:72).

Netrukus užvirė baudų metimų karuselė: Ignas Razutis perėmė kamuolį, tačiau pergalę įtvirtinti galėjęs G. Sirutavičius prametė abu baudų metimus, R. Kneižys atsakė taikliomis baudomis (71:72), o vieną metimą nuo baudų atžymos prametęs M. Norkus likus 5 sekundėms paliko kauniečiams atviras duris (71:73).

Paskutinė ataka buvo patikėta R.Kneižiui, tačiau jo prasiveržimas buvo nesėkmingas ir telšiškiai triumfavo.

Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai, kurie antrajame kėlinyje spurtavo 11:1 ir po M.Norkaus dvitaškio įgijo 13 taškų pranašumą (27:40).

Po ilgosios pertraukos žalgiriečiams pavyko atstatyti pusiausvyrą, trečiojo kėlinio pabaigoje Giedrius Bergaudas įdėjo iš viršaus, J. Ramanauskas smeigė tritaškį ir svečiai atsiliko vos vienu metimu (47:50).

Į finalo ketvertą, kuris balandžio 1-3 dienomis vyks Jonavoje, jau pateko šeimininkė „Jonava“, Šakių „Vytis“ ir Marijampolės „Sūduva-Mantinga“.

„Žalgiris-2“: Giedrius Bergaudas 15 (7/10 dvit., 5 atk. kam.), Radvilas Kneižys 13 (3/3 trit., 4 kld.), Gytis Mačionis 10 (2/5 trit.), Justinas Ramanauskas (5/6 baud.), Dominykas Stenionis (5 rez. perd.) po 8.

„Telšiai“: Tomas Zdanavičius 16 (4/6 dvit., 5/6 baud.), Ignas Razutis (2/8 trit., 6 atk. kam., 9 rez. perd., 6 per. kam.), Deividas Rasys (6/9 dvit., 0/5 trit.) po 12, Mindaugas Norkus 11 (5/11 dvit., 4 rez. perd.), Vilius Pocius 8.