Pranašumo neišsaugojęs „Žalgiris-2“ nusileido „Dzūkijai“ 0

Kauno „Žalgiris-2“ sužaidė dar vienerias kontrolines rungtynes su LKL klubu. Šį kartą jaunieji žalgiriečiai rezultatu 56:67 (16:13, 11:14, 17:23, 12:17) nusileido Alytaus „Dzūkijai“.

Kauniečiai vėl gerai pradėjo rungtynes ir kurį laiką prieš labiau patyrusius varžovus pirmavo – po pirmojo kėlinio šeimininkai buvo priekyje rezultatu 16:13.

Nerezultatyviose rungtynėse atitrūkti nuo varžovų vis tik nepavyko, o didžiąją rungtynių dalį vyko atkakli kova. Po dviejų kėlinių rezultatas buvo lygus 27:27.

Po pertraukos „Žalgiris-2“ vėl šiek tiek šovė į priekį, tačiau kėlinio pabaigoje jau teko vytis varžovus – 44:50.

Paskutiniame ketvirtyje Alytaus komandai žalgiriečiai ilgą laiką neleido nutolti, tačiau ir nepriartėjo. Baigiantis rungtynėms „Dzūkija“ sugebėjo susikurti ir dviženklę persvarą. Rungtynėse teko pripažinti varžovų pranašumą 56:67.

Koją rungtynėse vėl kišo pataikymas. Dvitaškius „Žalgiris-2“ komanda metė žemesniu nei 40% taiklumu, o tritaškius vos 11,8% taiklumu.

„Žalgiris-2“: Dominykas Butka 11, L.Lelevičius 9 (5 atk. kam.), K.Kublickas 8, G.Nemeikša 5, M.Krivas 5, U.Jaruševičius 5 (7 atk. kam.), M.Tamulevičius 5, T.Sargiūnas 4, Nedas Montvila 2, Dovydas Butka 2, J.Bonga 0, E.Bartninkas 0.

„Dzūkija“: D.Frye 21, J.Furmanavičius 15, A.Aranitovičius 10.