„Žalgiris-2“ iškovojo pergalę kontrolinėse rungtynėse 0

Kauno „Žalgiris-2“ pasirengimo cikle nutraukė pralaimėjimų seriją ir iškovojo pergalę. „Green White Boys“ palaikymo sulaukę Vytauto Pliaugos auklėtiniai 78:76 (14:25, 19:15, 18:13, 27:23) palaužė Vilkaviškio „Perlo“ komandą.

Lygiai prasidėjusioje dvikovoje komandos žaidė taškas į tašką, tačiau pirmojo ketvirčio pabaigoje spurtavę svečiai sugebėjo išsiveržti į priekį ir kauniečiams teko juos vytis – 14:25.

Antrojo kėlinio pradžioje žalgiriečių deficitas buvo išaugęs iki rekordinių 19 taškų (16:35), tačiau nepalūžo ir sumažino atsilikimą iki vienženklio – 33:40.

Po pertraukos žalgiriečiai jau perėmė iniciatyvą į savo rankas ir po trečio kėlinio atsiliko vos dviem taškais – 51:53.

Ketvirtame kėlinyje kauniečiai pratęsė gerą savo pasirodymą ir galiausiai sugebėjo iškovoti sunkią pergalę rezultatu 78:76.

„Žalgiris-2“: T.Sargiūnas 23, U.Jaruševičius 14 (7 atk. kam.), M.Krivas 12 (9 atk. kam.), L.Lelevičius 12 (5 rez. perd.), N.Montvila 11, J.Bonga 3, K.Kublickas 2, G.Nemeikša 1, M.Tamulevičius 0, Dovydas Butka 0, E.Bartninkas 0, D.Šarauskas 0.

„Perlas“: M.Šerkšnas 16, Š.Valunta 11, G.Mulevičius 11, E.Naruševičius 11, R.Stankevičius 11.