„Žalgiris-2“ kontrolines rungtynes baigė lygiosiomis 0

Kauno „Žalgiris-2“ sužaidė dar vieną kontrolinį susitikimą. Šį kartą rungtynės su Kauno rajono „Atleto“ komanda baigėsi lygiosiomis 77:77 (23:15, 15:20, 18:19, 21:23).

Mačą jaunieji žalgiriečiai pradėjo puikiai, gerai tvarkėsi gynyboje ir susikrovė dviženklį pranašumą – 15:4. Pirmojo kėlinio metu vaizdas beveik nesikeitė ir „Žalgiris-2“ turėjo pranašumą 23:15.

Antrasis ketvirtis jau nebuvo toks geras, kadangi varžovai taip pat suaktyvino gynybą ir pradėjo geriau pataikyti – 38:35.

Po pertraukos vyko itin lygi kova, kuri vis tik pasisuko į „Atleto“ pusę. Lygiai su varžovais kovoję žalgiriečiai atsidūrė besivejančios komandos vaidmenyje 44:46, tačiau pasibaigus kėliniui vėl turėjo persvarą 56:54.

Ketvirtas kėlinys buvo atkarpų žaidimas – pirmoji kėlinio pusė vėl vyko taškas į tašką, o jam persiritus į antrą pusę, varžovai nutolo – 68:76. Nepaisant sunkumų, šeimininkai parodė charakterį ir sugebėjo išlyginti rezultatą 77:77, kuris nugalėtojų neišaiškino.

Rungtynėse varžovai naudojosi žalgiriečių klaidomis, po kurių pelnė 21 tašką. „Žalgiris-2“ savo ruožtu rinko taškus iš baudos aikštelės, kurių pelnė net 36.

„Žalgiris-2“: G.Nemeikša 15, T.Sargiūnas 14, J.Bonga 11, M.Tamulevičius 10, M.Krivas 9 (6 atk. kam.), D.Šarauskas 5, N.Montvila 4, Dovydas Butka 4, U.Jaruševičius 2, E.Bartninkas 2, K.Kublickas 1 (7 rez. perd.), N.Adomavičius 0,

„Atletas“: G.Sirutavičius 15, A.Urkis 14, K.Babkauskas 12.