„Žalgiris-2“ įveikė „Atletą“ ir iškovojo antrą pergalę iš eilės 0

Kauno „Žalgiris-2“ Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) pirmenybėse iškovojo antrą pergalę iš eilės. Šį kartą Vytauto Pliaugos auklėtiniai Garliavoje rezultatu 91:78 (23:24, 18:19, 24:17, 25:19) įveikė Kauno rajono „Atleto“ komandą.

Susitikimo pradžioje dvitaškius realizavo Kajus Kublickas, Dovydas Butka ir Motiejus Krivas, o Liutauras Lelevičius surinko penkis taškus – 11:8. Du taškus su varžovo pražanga pelnė Gytis Nemeikša, po krepšiu prasiveržė K.Kublickas, tris taškus įsirašė Dominykas Butka, o kėlinį taikliais dviejų taškų vertės metimais užbaigė Ugnius Jaruševičius ir L.Lelevičius – 23:24.

Antrame ketvirtyje sunkiai sustabdomas buvo M.Krivas, kuris per pusę kėlinuko surinko net aštuonis taškus, o jam talkino tris surinkęs L.Lelevičius ir po du pridėję Titas Sargiūnas su K.Kublicku – 38:35. Prieš pertrauką dar po du taškus įsirašė Dovydas Butka ir U.Jaruševičius – 42:42.

Po pertraukos po keturis taškus surinko M.Krivas, N.Montvila ir L.Lelevičius, o T.Sargiūnas pelnė taškus iš po krepšio – 56:50. N.Montvila pataikė iš toli, Martynas Tamulevičius sumetė baudų metimus, o T.Sargiūnas pasižymėjo penkiais taškais iš eilės – 66:59.

Ilgiau nei dvi minutes trukusį taškų badą ketvirtame kėlinyje nutraukė L.Lelevičiaus taškai su pražanga, po dvitaškį pridėjo T.Sargiūnas ir Dovydas Butka, o dar vienas L.Lelevičiaus dvitaškis komandai suteikė rekordinį pranašumą – 75:66. U.Jaruševičius sumetė du baudų metimus, dvitaškį pridėjo Dovydas Butka, dar keturis taškus iš eilės surinko M.Krivas, Dominykas Butka pasižymėjo dvitaškiu su varžovo pražanga bei pridėjo tritaškį, o dėjimu iš viršaus dvikovą uždarė L.Lelevičius – 91:78.

„Žalgiris-2“: L.Lelevičius 21, M.Krivas 18 (9 atk. kam.), T.Sargiūnas 11 (6 rez. perd.), Dominykas Butka 9 (4 rez. perd.), Dovydas Butka 8 (6 atk. kam.), N.Montvila 7, U.Jaruševičius 6, K.Kublickas 6, G.Nemeikša 3, M.Tamulevičius 2, E.Bartninkas 0.

„Atletas“: I.Juškevičius 21 (10 atk. kam.), M.Linkevičius 15 (9 atk. kam.), K.Babkauskas 13, J.Liesis 11.