NKL pirmenybėse nutrūko keturių iš eilės „Žalgirio“ dublerių pergalių serija 0

Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) po keturių iš eilės pergalių nesėkmę namuose patyrė Kauno „Žalgiris-2“. Vytauto Pliaugos auklėtiniai Kaune rezultatu 56:86 (18:23, 15:24, 13:16, 10:23) pralaimėjo lygos lyderei Marijampolės „Sūduvai-Mantingai“.

Du pirmuosius „Žalgirio-2“ taškus rungtynėse pelnė Titas Sargiūnas, dešimt per pirmą kėlinuką suvertė Motiejus Krivas, keturis iš eilės pelnė Mantas Rubštavičius, o pirmuosius savo taškus NKL pirmenybėse įmetė Joshua Bonga – 18:23.

M.Rubštavičius pelnė dar tris taškus, M.Krivas ir Liutauras Lelevičius surinko po keturis, o Martynas Tamulevičius ir Dominykas Butka pelnė po du. Tiesa, varžovai sužaidė rezultatyviau ir kauniečiai turėjo jau dviženklį deficitą – 33:47.

Po pertraukos du taškus įsirašė Dominykas Butka, M.Krivas pataikė iš toli, o po dvitaškį realizavo T.Sargiūnas ir Emilis Bartninkas – 42:55. Nedas Montvila ir M.Krivas realizavo po vieną baudos metimą, dvitaškį pataikė M.Rubštavičius – 46:63.

Paskutiniame kėlinyje žalgiriečių puolimas įstrigo – per visą kėlinuką komanda surinko vos dešimt taškų. Po du pelnė M.Krivas ir Dovydas Butka, M.Rubštavičius pridėjo vieną, penkiais taškais pasižymėjo L.Lelevičius, o dvikovos pabaigoje komandas skyrė trys dešimtys taškų – 56:86.

„Žalgiris-2“: M.Krivas 20 (7 atk. kam.), M.Rubštavičius 10, L.Lelevičius 9 (5 atk. kam.), T.Sargiūnas 4 (6 rez. perd.), Dominykas Butka 4, Dovydas Butka 2, M.Tamulevičius 2, J.Bonga 2, E.Bartninkas 2, N.Montvila 1, G.Nemeikša 0, M.Repšys 0.

„Sūduva-Mantinga“: E.Jezukevičius 20 (7 atk. kam.), I.Labutis 12 (9 atk. kam.), L.Aukštikalnis 11.