Anksti varžovus paleidę „Žalgirio“ dubleriai patyrė nesėkmę 0

Kauno „Žalgirio“ dubleriai nesėkmingai pradėjo Nacionalinės krepšinio lygos savaitę. Vytauto Pliaugos auklėtiniai anksti į priekį paleido Mažeikių „Mažeikių“ krepšininkus ir galų gale pralaimėjo rezultatu 68:72 (14:26, 9:13, 19:11, 26:22).

Pirmame nerezultatyviai prasidėjusios dvikovos kėlinyje aštuonis taškus surinko Liutauras Lelevičius, dvitaškį įmetė Gytis Nemeikša, Martynas Tamulevičius įdėjo iš viršaus, Ugnius Jaruševičius sumetė du baudų metimus, tačiau žalgiriečiams jau teko vytis varžovus  – 14:26.

L.Lelevičius pataikė tritaškį, po du taškus pelnė Titas Sargiūnas ir Dovydas Butka, Kajus Kublickas realizavo du baudų metimus, tačiau net dešimties taškų per kėlinuką nepelnę kauniečiai dar labiau atsiliko – 23:39.

Po pertraukos dvitaškiu pasižymėjo Dominykas Butka, jo brolis surinko penkis taškus, o  G.Nemeikša taikliai metė iš toli ir pataikė vieną baudos metimą – 34:45. Vieną baudos metimą įmetė L.Lelevičius, T.Sargiūnas pridėjo dvitaškį, o U.Jaruševičius pelnė penkis taškus – 42:50.

Po krepšiu sėkmingai pralindo Nedas Montvila, U.Jaruševičius taikliai metė iš toli, sumetė du baudų metimus ir pataikė dvitaškį, tris taškus įsirašė Dominykas Butka, o Dovydas pridėjo du – 56:59. Dar vieną dvitaškį įmetė T.Sargiūnas, penkiais taškais pasižymėjo L.Lelevičius, pirmuosius savo taškus dar spėjo pelnyti Motiejus Krivas, o tas pats L.Lelevičius dar pataikė tritaškį su sirena, tačiau persverti rungtynių rezultato taip ir nepavyko – 68:72.

„Žalgiris-2“: L.Lelevičius 20 (6 atk. kam.), U.Jaruševičius 14 (7 atk. kam.), Dovydas Butka 9, T.Sargiūnas 6 (7 rez. perd., 5 atk. kam.), G.Nemeikša 6, Dominykas Butka 4, M.Krivas 2 (8 atk. kam.), N.Montvila 2, M.Tamulevičius 2, K.Kublickas 2, J.Bonga 0, M.Repšys 0.

„Mažeikiai“: M.Žaunieriūnas 22, R.Subotkevičius 18, K.Babušis 15, J.Paukštė 13.