„Žalgiris-2“ įveikė „Neptūną-Akvaservis“ 0

Kauno „Žalgiris-2“ iškovojo pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL). Vytauto Pliaugos auklėtiniai rezultatu 74:64 (15:10, 17:19, 22:15, 20:20) Kaune įveikė Klaipėdos „Neptūną-Akvaservis“.

Geriau rungtynes pradėję žalgiriečiai po taiklių Liutauro Lelevičiaus, Dominyko Butkos ir Tito Sargiūno metimų iškart išsiveržė į priekį – 6:0. Dvitaškį pataikė Kajus Kublickas, Matas Repšys taikliai atakavo iš toli, o Ugnius Jaruševičius surinko keturis taškus – 15:10.

Sėkmingą reidą po krepšiu surengė Nedas Montvila, tačiau tada kauniečiai įstrigo puolime ir jau tapo besivejančia komanda – 17:22. T.Sargiūnas ir M.Repšys pataikė iš toli, dvitaškiu pasižymėjo Motiejus Krivas, o Gytis Nemeikša pelnė du taškus su pražanga. Kėlinio pabaigoje tritaškį smeigė N.Montvila, o Dominykas Butka tašką pridėjo baudos metimu – 32:29.

Po pertraukos septynis taškus suvertė G.Nemeikša, keturis pridėjo L.Lelevičius, M.Krivas pataikė iš po krepšio, o T.Sargiūno tritaškis leido šeimininkams nutolti – 48:35. Reidą po krepšiu sėkmingai užbaigė N.Montvila, o kėlinuką taikliais dviejų taškų vertės metimais užbaigė M.Repšys ir U.Jaruševičius – 54:44.

Ketvirto kėlinio pradžioje kauniečiai pralaimėjo atkarpą 0:7 (54:51), bet tada Dominykas Butka taikliai metė iš toli, dvitaškiu pasižymėjo L.Lelevičius, o komandą vėl nutolino M.Krivas, surinkęs aštuonis taškus – 67:58. Per likusį laiką L.Lelevičius smeigė tritaškį, o pergalę įtvirtino keturi T.Sargiūno taškai – 74:64.

„Žalgiris-2“: M.Krivas 12 (9 atk. kam.), T.Sargiūnas 12, L.Lelevičius 11 (5 rez. perd.), G.Nemeikša 10 (7 atk. kam., 4 rez. perd.), M.Repšys 8, N.Montvila 7 (4 rez. perd.), U.Jaruševičius 6 (8 atk. kam.), Dominykas Butka 6, K.Kublickas 2, J.Bonga 0, E.Bartninkas 0, M.Tamulevičius 0.

„Neptūnas-Akvaservis“: M.Vaitkus 17, O.Pleikys 15.