Joniškyje – triuškinama „Žalgirio“ dublerių pergalė 0

Kauno „Žalgiris-2“ šeštadienį Joniškyje iškovojo užtikrintą pergalę – Vytauto Pliaugos komanda išvykoje rezultatu 90:65 (22:18, 26:20, 21:13, 21:14) įveikė „Delikateso“ krepšininkus.

Pirmojo kėlinio pradžioje net tris tolimus metimus realizavo Liutauras Lelevičius, vieną pataikė Gytis Nemeikša, po du taškus surinko Titas Sargiūnas ir Joshua Bonga, keturis pridėjo Motiejus Krivas, o kėlinuką užbaigė L.Lelevičiaus dvitaškis – 22:18.

L.Lelevičius smeigė dar vieną tritaškį, du taškus su pražanga įmetė Matas Repšys, Ugnius Jaruševičus, Emilis Bartninkas ir M.Krivas pataikė po dvitaškį, po keturis pelnė Dominykas Butka ir T.Sargiūnas, o Nedas Montvila du kartus taikliai atakavo iš toli – 48:38.

Po pertraukos gerą atkarpą pratęsė dar penkis taškus įsirašęs N.Montvila, po dvitaškį pataikė M.Krivas ir G.Nemeikša, o T.Sargiūnas taikliai atakavo iš toli – 60:40. Dominykas Butka realizavo baudos metimą, dviejų taškų vertės metimą pataikė G.Nemeikša, keturis surinko M.Repšys, o kėlinio pabaigoje tikslus buvo ir J.Bonga – 69:51.

Keturis taškus iš eilės pelnė M.Krivas, G.Nemeikša smeigė tritaškį, o L.Lelevičius ir Kajus Kublickas taškus rinko baudų metimais – 81:57. Iš viršaus įdėjo L.Lelevičius, tris taškus dar pridėjo K.Kublickas, o rungtynių pabaigoje dvitaškiais pasižymėjo Martynas Tamulevičius,  T.Sargiūnas ir J.Bonga – 90:65.

„Žalgiris-2“: L.Lelevičius 18 (6 atk. kam.), M.Krivas 12 (10 atk. kam.), T.Sargiūnas 11, N.Montvila 11, G.Nemeikša 10 (7 atk. kam.), M.Repšys 7, J.Bonga 6, Dominykas Butka 5, K.Kublickas 4 (4 rez. perd.), M.Tamulevičius 2, U.Jaruševičius 2, E.Bartninkas 2.

„Delikatesas“: D.Cegersas 21, D.Rackley 12, A.Rimkus 11, T.Balčiūnas 10.