Iki pabaigos kovojęs „Žalgirio“ jaunimas patyrė nesėkmę NKL 0

Pirmosiose 2022-ųjų Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) rungtynėse Kauno „Žalgirio“ dublerių komanda patyrė pralaimėjimą. Vytauto Pliaugos treniruojamas „Žalgiris-2“ namuose rezultatu 67:73 (24:21, 8:14, 11:17, 24:21) nusileido „Šilutės“ komandai.

Dėjimu ir išvis šešiais pelnytais taškais susitikimą pradėjo Motiejus Krivas, dvitaškį pataikė Gytis Nemeikša, o po Manto Rubštavičiaus ir Dovydo Butkos tritaškių pranašumas išaugo – 14:7. Matas Repšys pataikė dvitaškį, Dovydas Butka ir Dominykas Stenionis surinko po keturis taškus, o taškų per paskutines dvi kėlinio minutes nepelnę kauniečiai vis tiek pirmavo – 24:21.

Antrame ketvirtyje, visai kaip ir pirmojo kėlinio pabaigoje, žalgiriečių puolimo mašina sustojo. Po tritaškį pataikė G.Nemeikša ir M.Rubštavičius, dvitaškiu pasižymėjo Ugnius Jaruševičius, o pranašumą greitai įgiję varžovai jį išlaikė viso kėlinio metu – 32:35.

Po pertraukos vaizdas nesikeitė, kadangi per šešias trečiojo ketvirčio minutes kauniečiai tenkinosi tik vienu D.Stenionio tritaškiu – 35:47. Du taškus tada pelnė M.Repšys, o Titas Sargiūnas ir Dovydas Butka surinko po tris – 43:52.

U.Jaruševičius realizavo du baudų metimus, keturiais taškais iš eilės pasižymėjo M.Krivas, o Nedas Montvila taikliai metė iš toli – 52:66. Keturis taškus dar įsirašė T.Sargiūnas, atsilikimą šiek tiek sumažino M.Repšio dvitaškis, o tada D.Stenionis smeigė tris tritaškius iš eilės. Tiesa, pergalei to nepakako – 67:73.

„Žalgiris-2“: D.Stenionis 16 (4 rez. perd.), M.Krivas 10 (7 atk. kam.), Dovydas Butka 10, T.Sargiūnas 7 (4 rez. perd.), G.Nemeikša 5, M.Rubštavičius 6, M.Repšys 6, U.Jaruševičius 4, N.Montvila 3, L.Lelevičius 0, J.Bonga 0.

„Šilutė“: V.Vasylius 17, M.Dieninis 13, I.Sylla 10.