Santykių su klientais vystymas

Žinoma, kad sukurti ir išlaikyti gerus bei stiprius verslo santykius yra sudėtinga, o tradiciniai verslo pietūs nėra tokie veiksmingi ar patrauklūs, kaip renginiuose bendrai patiriamos emocijos. Ne paslaptis, kad užsienio verslo atstovai verslo ryšius kuria neformalioje aplinkoje ir yra pastebėję, jog tokių susitikimų metu sandoriai būna stipresni, pelningesni. Asmeninis kontaktas, užmegztas neformalių susitikimų metu, padeda formuoti ilgalaikius verslo santykius, jie stipresni, nes užmezgamas asmeninis kontaktas dalijantis emocijomis ir įspūdžiais.

VIETOS PRIE PAT AIKŠTELĖS                                       PRIVAČIOS VIP LOŽĖS                                              LIETUVIŠKA PATIRTIS                                                 IEŠKOKIME KŪRYBIŠKŲ SPRENDIMŲ KARTU!

VIP PATIRTIES PAKETAS:

  • Įvažiavimas, VIP įėjimas, vaišės VIP salėje;
  • Žaidėjo/žaidėjų parašai ant jūsų pasirinkto „Žalgirio“ suvenyro;
  • Nuotrauka su „Žalgirio“ šokėjomis;
  • Galimybė po rungtynių pamėtyti į krepšį;
  • Ekskursija po „Žalgirio“ areną.

LIETUVIŠKA PATIRTIS:

Kviečiame pajusti išskirtinius potyrius krepšinio sirgalių apsupty ir stebėti Eurolygos rungtynes ypatingai įrengtoje VIP ložėje bei mėgautis lietuviškomis vaišėmis, gėrimais. Siūlome geriausią vaizdą, aukščiausio lygio aptarnavimą ir netikėtas staigmenas.

Susiekite: bilietai@zalgiris.lt

KLIENTŲ ATSILIEPIMAI

„Paprastai į rungtynes eina du darbuotojai ir dar kviečiame klientų atstovų, o „Audi“ klube sutinkame daug pažįstamų, draugų, klasiokų, kursiokų iš aukštosios mokyklos – smagu pabendrauti, pasikalbėti, nes daugiau tokių progų ištaikyti nelengva. Tai puiki vieta atsipalaiduoti nuo darbų, pabūti kitoje aplinkoje“, – UAB „Baltic Metal“ direktorius.