Tvarkaraštis

Data Komandos Lyga Transliuojama Vieta Bilietai / Rezultatai
2024
Liepos 17 d.
15:00
Vilniaus „Riteriai“
„Kauno Žalgiris B”
LFF stadionas
2024
Rugpjūčio 3 d.
16:00
„Kauno Žalgiris B”
Kretingos „Minija“
„Kauno Žalgirio" FA stadionas
2024
Rugpjūčio 9 d.
18:00
Plungės „Babrungas“
„Kauno Žalgiris B”
Plungė
2024
Rugpjūčio 18 d.
18:00
„Kauno Žalgiris B”
FC Klaipėdos „Neptūnas“
Kauno Žalgirio FA stadionas
2024
Rugpjūčio 23 d.
18:00
Kėdainių „Nevėžis“
„Kauno Žalgiris B”
Kėdainiai
2024
Rugpjūčio 30 d.
18:00
BE1 NFA
„Kauno Žalgiris B”
Jonava
2024
Rugsėjo 16 d.
18:00
„Kauno Žalgiris B”
Kauno r. „Hegelmann B“
Kauno Žalgirio FA stadionas
2024
Rugsėjo 23 d.
19:00
Gargždų „Banga B“
„Kauno Žalgiris B”
Gargždų miesto stadionas
2024
Rugsėjo 28 d.
15:00
„Kauno Žalgiris B”
Mažeikių „Atmosfera”
Kauno Žalgirio FA stadionas
2024
Spalio 6 d.
18:00
„Panevėžys B“
„Kauno Žalgiris B”
Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
2024
Spalio 13 d.
14:00
„Kauno Žalgiris B”
Tauragės „Tauras“
Kauno Žalgirio FA stadionas
2024
Spalio 21 d.
18:00
„Kauno Žalgiris B”
FA „Šiauliai B“
Kauno Žalgirio FA stadionas
2024
Spalio 27 d.
15:00
„Kauno Žalgiris B”
BFA
Kauno Žalgirio FA stadionas
2024
Lapkričio 2 d.
13:00
„Kauno Žalgiris B”
Panevėžio „Ekranas“
Kauno Žalgirio FA stadionas
2024
Lapkričio 10 d.
0:00
„Garliava“
„Kauno Žalgiris B”
Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
2024
Birželio 29 d.
18:00
BFA
„Kauno Žalgiris B”
BFA arena 5:0
2024
Birželio 21 d.
19:00
„Kauno Žalgiris B”
„Garliava“
Kauno Žalgirio FA stadionas 2:2
2024
Birželio 16 d.
19:00
Panevėžio „Ekranas“
„Kauno Žalgiris B”
Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas 2:0
2024
Birželio 3 d.
18:00
FA „Šiauliai B“
„Kauno Žalgiris B”
Šiaulių Gytarių stadionas 4:4
2024
Gegužės 26 d.
14:00
Tauragės „Tauras“
„Kauno Žalgiris B”
Tauragės „Vytauto“ stadionas 5:0
2024
Gegužės 20 d.
19:00
„Kauno Žalgiris B”
„Panevėžys B“
Kauno Žalgirio FA stadionas 2:0
2024
Gegužės 11 d.
15:00
Mažeikių „Atmosfera”
„Kauno Žalgiris B”
Mažeikių miesto centrinis stadionas 1:0
2024
Gegužės 4 d.
16:00
„Kauno Žalgiris B”
Gargždų „Banga B“
Prezidento Valdo Adamkaus VDU Sporto centras 2:1
2024
Balandžio 29 d.
19:00
Kauno r. „Hegelmann B“
„Kauno Žalgiris B”
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
2024
Balandžio 15 d.
18:00
„Kauno Žalgiris B”
Vilniaus „Riteriai“
Prezidento Valdo Adamkaus VDU Sporto centras 2:1
2024
Balandžio 5 d.
18:00
„Kauno Žalgiris B”
BE1 NFA
Prezidento Valdo Adamkaus VDU Sporto centras 0:2
2024
Kovo 29 d.
18:00
„Kauno Žalgiris B”
Kėdainių „Nevėžis“
Prezidento Valdo Adamkaus VDU Sporto centras 1:2
2024
Kovo 22 d.
19:00
FC Klaipėdos „Neptūnas“
„Kauno Žalgiris B”
Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas 2:1
2024
Kovo 16 d.
15:00
„Kauno Žalgiris B”
Plungės „Babrungas“
LRT Prezidento Valdo Adamkaus VDU Sporto centras 1:2
2024
Kovo 8 d.
17:30
Kretingos „Minija“
„Kauno Žalgiris B”
Kretingos dirbtinės dangos stadionas 1:2
2024
Kovo 2 d.
15:00
„Kauno Žalgiris B”
„Sūduva B”
Pripučiamas Kauno Žalgirio futbolo maniežas 6:0
2024
Vasario 24 d.
17:00
„Kauno Žalgiris B”
„Garliava“
Pripučiamas Kauno Žalgirio futbolo maniežas 0:2
2024
Vasario 10 d.
0:00
„Kauno Žalgiris B”
FA „Šiauliai B“
Pripučiamas Kauno Žalgirio futbolo maniežas 2:3
2024
Sausio 27 d.
17:00
„Kauno Žalgiris B”
„Panevėžys B“
Pripučiamas Kauno Žalgirio futbolo maniežas 5:1
2024
Sausio 20 d.
20:00
„Kauno Žalgiris B”
Kauno r. „Hegelmann B“
Pripučiamas Kauno Žalgirio futbolo maniežas 2:1