Sezono abonementai

Primename, kad abonementų pirkėjai sutaupys 13-61 proc. lyginant su vienkartinių bilietų kainomis bei įgyja galimybę metine „Žalgiris Insider“ MVP naryste naudotis 50 proc. pigiau!

Pagrindinė informacija arba kas keitėsi nuo praėjusių sezonų?

 • Po pandemijos grįžtama į normalų ritmą ir rezervuojamos 2019–2020 m. sezono abonementų turėtojų senosios vietos. Jas įsigyti išskirtinai bus galima iki birželio 30 d. Abonementų bus galima įsigyti tiek, kiek yra rezervuota 2019–2020 m. sezono abonementų turėtojų paskyrose.
 • „Žalgirio“ Garbės Klubo nariai ir 2021–2022 m. sezono abonementų turėtojai, kurie 2019–2020 m. sezono abonementų neturėjo, abonementus galės įsigyti pirmieji nuo 2022 m. liepos 4 d. 10 val. iki 2022 m. liepos 10 d. imtinai.
 • Vieša abonementų prekyba prasidės 2022 m. liepos 11 d. 10 val. ir baigsis rugsėjo 6 d.
 • Abonementų prekyba bus vykdoma internetu ir „Žalgirio“ arenos kasoje (darbo laikas I: 14.30–19.00 val.; IV-V: 10.00–19.00 val. (14.00–15.00 val. pietų pertrauka).
 • Šį sezoną grįžta fizinės abonementų kortelės, jas bus galima atsiimti „Žalgirio“ arenos kasoje rugpjūčio mėnesį. Į arenos kasą reikės ateiti su abonemento pirkimo patvirtinimo laišku, kurį pirkėjas gaus automatiškai iš sistemos, kai apmokės savo abonemento rezervaciją. Jei abonementas buvo įsigytas arenos kasoje, atsiimti abonemento kortelę reikia ateiti su asmens dokumentu, patvirtinančiu pirkėjo tapatybę, arba oficialiu įmonės antspaudu ir parašu patvirtintu įmonės suteiktu įgaliojimu atsiimti įmonės vardu pirktus abonementus. Abonemento kortelės rugpjūčio mėnesį atėję atsiimti abonementų savininkai sulauks išskirtinių dovanų bei „Žalgirio“ organizacijos partnerių pasiūlymų.
 • 2022–2023 m. sezonų abonementai galios nuo 2022 m. rugsėjo 1 d. iki 2023 m. birželio 30 d.
 • Abonementą galima įsigyti ir kartu su metine „Žalgiris Insider“ MVP plano naryste. Metinė narystė pradės galioti nuo 2022 m. rugsėjo 1 d. ir galios iki 2023 m. rugpjūčio 31 d.
 • Svarbu paminėti, kad turėdami AUDI klubo kortelę galite išsaugoti savo vietą ir į kitus „Žalgirio“ arenoje vykstančius renginius. Tą galite padaryti per 14 dienų nuo viešos prekybos į atitinkamą renginį pradžios. Pratęsiant AUDI klubo abonementą iki birželio 30 d., AUDI klubo nariai išsaugos galimybę išsipirkti bilietus į savo sėdimas vietas rugsėjo ir spalio mėnesio koncertams. AUDI klubo abonementų turėtojai, kurie savo abonementus įsigis po liepos 1 d., šia rezervacijos galimybe galės pasinaudoti nuo lapkričio mėnesio. Įsigyjant bilietą į savo vietą su AUDI klubo kortele taikoma 10 proc. nuolaida nuo tame sektoriuje nustatytos kainos.
 • Sirgalių patogumui abonementus galima įsigyti išsimokėtinai naudojantis „Mokilizingo“ paslaugomis „Žalgirio“ arenos kasoje.

Kas bus, jei rungtynės neįvyks, ar kažkas keisis?

 1. Jei rungtynės bus atšauktos arba bus ribojamas sirgalių skaičius – sezono pabaigoje bus suteikta atitinkamo dydžio kompensacija. Rungtynių kainą abonemente, kuri bus kompensuojama už konkrečias rungtynes konkrečiame sektoriuje, galima matyti lentelėje žemiau.
 2. Jei bus privaloma daryti tarpus tarp sirgalių, vietų išskirstymas daliai klientų bu vykdomas siūlant kompensacijas, apie tai visiems abonementų turėtojams pranešant el. paštu. Vietų skirstymui bus taikomi du kriterijai:
  • Jei dėl pasikeitusių ribojimų bus mažinamas renginyje galinčių apsilankyti žiūrovų skaičius, pirmenybę patekti į rungtynes prioriteto tvarka turės šiose zonose abonementus įsigiję žiūrovai: parketinės vietos, AUDI klubas, auksinė zona, ložės, sidabrinė zona, žalia-balta zona, „RAMIRENT Premium klubas“, bronzinė zona, žalia zona.
  • Jei sektoriuje bus galima priimti ribotą žmonių skaičių, patenkančių į rungtynes eilė bus formuojama pagal abonemento įsigijimo laiką, t. y. kuo anksčiau abonementas buvo įsigytas, tuo didesnis šansas pakliūti į rungtynes.

Kaip prasitęsti turimas sezono abonemento vietas?

Instrukciją rasite čia.

Kaip įsigyti vietas?

 1. Prisijunkite prie savo paskyros. Jei neatsimenate paskyros slaptažodžio, paspauskite mygtuką „Atkurti“.
  (pastaba: prisijungiant veskite el. paštą bei slaptažodį, nenaudokite kitų prisijungimo būdų siekiant patvirtinti abonemento turėtojo kainą tolimesniame žingsnyje).
 2. Išsirinkę savo sėdimą vietą, įsidėkite ją į Pirkinių krepšelį.
 3. Pirkinių krepšelyje patikrinkite vietas, pasirinkite kainą: su „Žalgiris Insider“ MVP naryste arba be jos.
 4. Patvirtinkite abonemento turėtojo kainą: prie kiekvienos vietos pakartotinai įveskite el. paštą bei slaptažodį ir paspauskite mygtuką „Patvirtinti“.
 5. Perskaitykite ir sutikite su pirkimo taisyklėmis ir sąlygomis, žemiau pasirinkite mokėjimo būdą ir susimokėkite.

Kaip panaudoti turimą kreditą (jei tokį turite)?

 1. Kaip mokėjimo būdą pasirinkite „Abonemento kainos skirtumą“.
 2. Pasirinkus šį mokėjimo būdą, sistema Jūsų paprašys įvesti individualų dovanų kortelės kodą, šį kodą rasite skiltyje „Mano profilis“ -> „Dovanų kortelės ir abonementų kainų skirtumai“.

Kodas ilgas, kopijuojant jį neįtraukite tarpų ar kitų simbolių. Teisingai įvedus kodą, jį patvirtinkite ir įsigykite abonementą. Jei šio kredito Jums neužteks, galėsite susimokėti likutį Jums patogiu metodu pasirinkus mokėjimą būdą.

Kaip pasinaudoti „Žalgiris Insider“ MVP naryste

 • Nusipirkus abonementą su metine „Žalgiris Insider“ naryste per savaitę nuo pirkimo datos abonemento pirkimo el. paštu bus išsiųstas prenumeratos patvirtinimo laiškas, kuriame bus pateikta informacija, kaip prisijungti prie platformos.
 • Tiems, kurie sezono abonementus prasitęsia ir nori įsigyti juos kartu su metine naryste, kviečiame parašyti bilietai@zalgiris.lt arba atvykti įsigyti abonementą kartu su naryste „Žalgirio“ arenos kasoje.
 • Turintiems narystę, bet įsigijus metinį prenumeratos planą su abonementu, mėnesinę narystę nuo rugsėjo mėnesio reikia atšaukti „Žalgiris Insider“ platformoje.
 • Įsigijus abonementą ir „Žalgiris Insider“ rinkinį, klientas turi susipažinti ir sutikti su „Žalgiris Insider“ taisyklėmis, įskaitant ir punktą, kad suma, sumokėta už „Žalgiris Insider“ metinę narystę, neįvykus rungtynėms ar joms vykstant be žiūrovų, nėra grąžinama.
 • Metinė „Žalgiris Insider“ narystė, įsigijus ją kartu su 2022–2023 m. sezono abonementu, galios nuo 2022 m. rugsėjo 1 d. iki 2023 m. rugpjūčio 31 d

Į abonementą įskaičiuotos rungtynės:
Eurolyga: 17
LKL reguliarus sezonas: 15-17
LKL atkrintamosios ir finalai: nemokamai suteikiama, bet ir nekompensuojama atšaukus
Eurolygos atkrintamosios ir finalai: neįskaičiuota, perkama papildomai

Abonementai2022-2023


LOTERIJOS „Dalyvauk 2022–2023 m. sezono Kauno „Žalgirio“ abonementų loterijoje ir laimėk „Žalgirio“ elektrinį paspirtuką!“ TAISYKLĖS

 1. Loterijos „Dalyvauk 2022–2023 m. sezono Kauno „Žalgirio“ abonementų loterijoje ir laimėk „Žalgirio“ elektrinį paspirtuką!“ organizatorius yra VšĮ „Žalgirio krepšinio centras“ įmonės kodas 30281111 (toliau tekste – Organizatorius).
 2. Loterijoje gali dalyvauti visi pirkėjai, įsigiję 2022–2023 m. Kauno „Žalgirio“ sezono abonementą tinklapyje koobin.com.
 3. Loterijoje gali dalyvauti tik vyresni nei 18 metų asmenys.
 4. Loterijoje negali dalyvauti su Organizatoriumi susiję asmenys.
 5. Vienas 2022–2023 m. sezono Kauno „Žalgirio“ abonemento įsigijimas atitinka vieną registraciją loterijoje. Viena registracija reiškia vieną atskirą dalyvį loterijoje.
 6. Loterijos prizas – „Žalgirio“ elektrinis paspirtukas.
 7. Laimėtojas bus traukiamas burtų keliu 2022-09-15 ir apie laimėjimą laimėtojui bus pranešta tą pačią dieną pirkimo metu nurodytu el. paštu. Laimėtojui neatsiliepus ir el. laiške nurodytais būdais nesusisiekus su Organizatoriumi iki 2022-10-17 imtinai, jo laimėjimas bus panaikintas.
 8. Pirmam laimėtojui nesusisiekus su Organizatoriumi iš likusių loterijos dalyvių 2022-10-19 burtų keliu bus renkamas kitas loterijos laimėtojas, kuriam apie laimėjimą bus pranešta tą pačią dieną pirkimo metu nurodytu el. paštu. Loterijos prizo antram laimėtojui neatsiliepus ir el. laiške nurodytais būdais nesusisiekus su Organizatoriumi iki 2022-11-21, jo laimėjimas bus panaikintas.
 9. Laimėtojui (-ams) per šiose taisyklėse nustatytus terminus nesusisiekus su Organizatoriumi, prarandama teisė reikšti pretenziją į prizą po terminų suėjimo. Jeigu nė vienas iš laimėtojų loterijos prizo neatsiims per nustatytus terminus, tokiu atveju loterija 2022-11-23 bus atšaukiama ir prizas bus grąžinimas atgal į Organizatoriaus prizų fondą.
 10. Prizą laimėtojas galės atsiimti UAB „Krinona“ parduotuvėje iki 2022-12-31. Tiksli parduotuvė, kurioje laimėtojas atsiims prizą, bus sutarta asmeniškai su loterijos prizo laimėtoju.
 11. Vykdant loteriją bus vadovaujamasi VšĮ „Žalgirio krepšinio centras“ privatumo politikos taisyklėmis dėl asmens duomenų tvarkymo, kurias rasite čia: https://zalgiris.lt/privatumo-politika.
 12. Laimėtojui davus sutikimą, Organizatorius pasilieka teisę skelbti apie loterijos laimėtoją savo internetinėje svetainėje ir/arba socialiniuose tinkluose, iš anksto suderinus su laimėtoju.
 13. Loterijos Organizatorius jokiomis aplinkybėmis nėra ir nebus atsakingas už bet kokius loterijos dalyvių nuostolius, susijusius su dalyvavimu loterijoje, įskaitant 2022–2023 m. sezono Kauno „Žalgirio“ abonemento įsigijimą ir neatsiėmimą ar loterijos prizo neatsiėmimą.
 14. Prizas į pinigus/kitus daiktus nėra keičiamas.
 15. Organizatorius neprisiima jokių garantinių įsipareigojimų, susijusių su prizo kokybe ir/ar kitomis prizo savybėmis.
 16. Organizatorius informuoja, kad jokiais atvejais, vykdant šią loteriją, neprašys laimėtojų ar dalyvių atskleisti savo banko kortelės duomenų, atlikti bet kokio pobūdžio mokėjimus/pavedimus ar kitokiu būdu siekti finansinės ar bet kokio kitokio pobūdžio naudos, todėl loterijos dalyviai susidūrę bet kokio pobūdžio prašymu, kuris potencialiai gali būti nusikalstamo pobūdžio, privalo nedelsiant informuoti Organizatorių el. paštu bilietai@zalgiris.lt.
 17. Visus skundus, susijusius su loterija, įskaitant skundus, susijusius su prizo atsiėmimo ir/ar teikimo tvarka, nagrinėja Organizatorius. Skundai Organizatoriui turi būti pateikti ne vėliau kaip iki 2022-11-23 dienos Organizatoriaus buveinės adresu (Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas) arba Organizatoriaus el. paštu bilietai@zalgiris.lt.
 18. Visi asmenys, dalyvaujantys loterijoje, patvirtina, kad sutinka su šiomis taisyklėmis ir įsipareigoja jomis vadovautis bei jų laikytis.