Ypatingi pasiūlymai su 2023–2024 m. sezono abonemento kortele

Nuolaidos galioja viso sezono metu 2023 m. rugsėjo 1 d. – 2024 m. liepos mėn.

AUDI klubo abonementams nuolaidos galioja iki 2024 m. rugpjūčio 31 d.


TWO SENSES

20% nuolaida verslo pusryčiams bei verslo pietums restorane „Two Senses“.

Abonementų turėtojams, suteikiamas atvykimo-pasveikinimo gėrimas bei 1 užkandis (1 vnt./vienam kambariui), kiekvieną kartą apsistojant „Radison Hotel Kaunas“ viešbutyje.

„Žalgirio“ abonementų turėtojai restorane „Two Senses“ verslo pusryčius ir pietus valgo su 20% nuolaida. Viešbutyje „Radisson Hotel Kaunas“ įsikūrusiame restorane „Two Senses“ kviečiame pajusti du: skonį ir emociją; vyno natas ir taurės grakštumą; dermę lėkštėje ir taurėje.


ENTRY-BLACK-on-white (1)ENTRY biliardo klubas

20% nuolaida biliardo žaidimui klube „ENTRY“.

Kviečiame abonentų turėtojus praleisti kokybišką laisvalaikį biliardo klube „ENTRY“. Mes Jums siūlome aukščiausios kokybės 14 pulo stalų, snukerio ir rusiško biliardo stalus, barą ir tarptautinės virtuvės patiekalų asortimentą, sporto varžybų (futbolo, krepšinio, F1) transliacijas bei draugišką ir jaukią atmosferą.

5 min. nuo „Žalgirio“ arenos, Maironio – Kęstučio g. sankryža. Lauksime Jūsų.


DND Talis

25% nuolaida visai produkcijai „DND Talis“ salonuose.

„Žalgirio“ abonementų turėtojai turi išskirtinę nuolaidą apsirūpinti savo arba savo darbuotojų saugumu! „DND Talis“ – tai didžiulę patirtį turinti darbo rūbų ir asmens apsaugos priemonių gamyboje ir prekyboje turinti įmonė. Ji pasirūpins, kad visi darbuotojai būtų aprūpinti komfortabiliomis ir saugiomis apsaugos priemonėmis visose situacijose. „DND Talis“ siūlo novatoriškas ir tik aukščiausios kokybės Europos reikalavimus atitinkančias darbo saugos priemones.


Lafa sedmaisiaiLA-FA sėdmaišiai

25% nuolaida „LA-FA“ sėdmaišiams.

Puikus metas seną ir nepatogią kėdę iškeisti į naują „LA-FA“ sėdmaišį! „LA-FA“ visiems ištikimiems „Žalgirio“ abonementų turėtojams siūlo gausią sėdmaišių įvairovę, kuri patenkins net ir išrankiausią pirkėją! Sėdmaišiai tokie smagūs ir patogūs, kad puikiai tiks tiek biuro, tiek namų interjero papuošimui! Net ir patys mažiausi ras išskirtinai atrodančių sėdmaišių, nuo kurių tikrai nesinorės pakilti.


Sveikatinė

20 % nuolaida visoms neakcijinėms prekėms „Sveikatinė“ fizinėse parduotuvėse ir eparduotuvėje sveikatine.lt.

Rūpinkitės savo sveikata kartu su „Žalgirio“ abonementu ir „Sveikatine“. „Sveikatinėje“ sulauksite profesionalių patarimų pasirenkant įtvarus, kompresines kojines, vidpadžius, prekes reabilitacijai ir mankštai ir gausite išskirtinės kokybės gaminius!


Boulder House

20% nuolaidą vienkartiniam bilietui apsilankymui „Boulder House“.

„Boulder House“ – tai laisvalaikio vieta, kuri suteiks naujų įspūdžių bei patikrins tiek kūno fizinę ištvermę, tiek protinę valią. Tik su „Žalgirio“ abonementu turite progą išbandyti šią išskirtinę laipiojimo patirtį, kuri garantuojame, kad atmintyje išliks ilgai. Mesk aukščio baimei iššūkį ir atvyk į „Boulder House“!