Ypatingi pasiūlymai su 2022–2023 m. sezono abonemento kortele

TWO SENSES

20% nuolaida verslo pusryčiams bei verslo pietums restorane „Two Senses“.

„Žalgirio“ abonementų turėtojai restorane „Two Senses“ verslo pusryčius ir pietus valgo su 20% nuolaida. Viešbutyje „Radisson Hotel Kaunas“ įsikūrusiame restorane „Two Senses“ kviečiame pajusti du: skonį ir emociją; vyno natas ir taurės grakštumą; dermę lėkštėje ir taurėje.


ENTRYENTRY biliardo klubas

20% nuolaida biliardo žaidimui klube „ENTRY“.

Biliardo klubas „ENTRY“ siūlo aukščiausios kokybės biliardo įrangą parinktą profesionalų, 14 pulo stalų, snukerio ir rusiško biliardo stalus, barą ir platų tarptautinės virtuvės patiekalų asortimentą, sporto varžybų (futbolo, krepšinio, F1) transliacijas bei draugišką ir saugią atmosferą.


Sveikatinė

20 % nuolaida įtvarams ir vidpadžiams visose „Sveikatinė“ fizinėse parduotuvėse ir eparduotuvėje sveikatine.lt.

Rūpinkitės savo sveikata kartu su „Žalgirio“ abonementu ir „Sveikatine“. „Sveikatinėje“ sulauksite profesionalų patarimų ir gausite išskirtinę kokybę. „Sveikatinė“ padės visiems nuo aktyviai sportuojančių, daug vaikštančių ar stovinčių iki senjorų ar sėdimą darbą dirbančių žmonių, bei galėsite vietoje atlikti kojų venų bei pėdų tyrimus. Visos prekės tik sertifikuotos ir atitinka medicinos priemonėms keliamus reikalavimus.


LA-FA sėdmaišiai

20% nuolaida „LA-FA“ sėdmaišiams.

Puikus metas seną ir nepatogią kėdę iškeisti į naują „LA-FA“ sėdmaišį! „LA-FA“ visiems ištikimiems „Žalgirio“ abonementų turėtojams siūlo gausią sėdmaišių įvairovę, kuri patenkins net ir išrankiausią pirkėją! Sėdmaišiai tokie smagūs ir patogūs, kad puikiai tiks tiek biuro, tiek namų interjero papuošimui! Net ir patys mažiausi ras išskirtinai atrodančių sėdmaišių, nuo kurių tikrai nesinorės pakilti.


DND Talis

25% nuolaida visai produkcijai „DND Talis“ salonuose.

„Žalgirio“ abonementų turėtojai turi išskirtinę nuolaidą apsirūpinti savo arba savo darbuotojų saugumu! „DND Talis“ – tai didžiulę patirtį turinti darbo rūbų ir asmens apsaugos priemonių gamyboje ir prekyboje turinti įmonė. Ji pasirūpins, kad visi darbuotojai būtų aprūpinti komfortabiliomis ir saugiomis apsaugos priemonėmis visose situacijose. „DND Talis“ siūlo novatoriškas ir tik aukščiausios kokybės Europos reikalavimus atitinkančias darbo saugos priemones.


Boulder House

20% nuolaidą vienkartiniam bilietui apsilankymui „Boulder House“.

„Boulder House“ – tai laisvalaikio vieta, kuri suteiks naujų įspūdžių bei patikrins tiek kūno fizinę ištvermę, tiek protinę valią. Tik su „Žalgirio“ abonementu turite progą išbandyti šią išskirtinę laipiojimo patirtį, kuri garantuojame, kad atmintyje išliks ilgai. Mesk aukščio baimei iššūkį ir atvyk į „Boulder House“!


 Nuolaidos galioja viso sezono metu 2022 m. rugsėjo 1 d. – 2023 m. liepos mėn.

AUDI klubo abonementams nuolaidos galioja iki 2023 m. rugpjūčio 31 d.