2017-2018 m. sezono abonementai

Gera žinia sezono abonementų turėtojams – iš savo abonemento kortelės galite atsispausdinti bilietą į rungtynes!

Savo abonementą galite administruoti prisijungę „Žalgirio“ bilietų pardavimo sistemoje.


Ypatingi pasiūlymai su 2017-2018 m. sezono abonemento kortele


Kauno Kamerinis25% nuolaida visiems Kauno miesto kamerinio teatro spektakliams*

Kauno „Žalgirio“ fanai Kauno miesto kameriniame teatre kultūrinasi pigiau! Nuo komedijų iki jausmingų dramų, nuo istorinių spektaklių iki manifestacijų!

* Nuolaida netaikoma vaikiškiems ir gastroliuojančių teatrų spektakliams.


Speedway

20% nuolaida visiems važiavimams „Speedway“ kartodrome

„Speedway“ – tai naujausias atviras kartodromas Lietuvoje, skirtas kartingo, motociklų ir motorolerių sportui. Čia galėsite išbandyti ne tik standartinius 9AG kartus, bet ir 13AG, pusiau sportinius bei sportinius kartus. Puiki vieta organizuoti renginius įmonėms ar privačius vakarėlius tiek vasarą, tiek ir žiemą. „Žalgirio“ abonementų turėtojams suteikiama 20% nuolaida visiems važiavimams.


20% nuolaida biliardui klube „ENTRY“ENTRY

Biliardo klubas „ENTRY“ siūlo aukščiausios kokybės biliardo įrangą parinktą profesionalų, 14 pulo stalų, snukerio ir rusiško biliardo stalus, barą ir platų tarptautinės virtuvės patiekalų asortimentą, sporto varžybų (futbolo, krepšinio, F1) transliacijas bei draugišką ir saugią atmosferą.


KA-Ringas20% nuolaida lazerių mūšiams „KA-Ringe“

Išlieti emocijas draugų mūšyje žaidžiant lazeriais – tai puikus laisvalaikio praleidimo būdas, kupinas azarto, smagios nuotaikos ir be galo smagių įspūdžių. Tai pramoga orientuota suaugusiems, nes reikalingas ne tik fizinis aktyvumas, bet ir taktinis mąstymas siekiant įveikti įvairias misijas. Pasinaudok galimybe, kurią suteikia „Žalgirio“ abonementas ir pasimėgauk ne tik krepšiniu, bet ir lazerių kovomis.


Oazes_boulingas

20% nuolaida boulingui

„Oazės boulingas“ suteikia 20% nuolaidą boulingo žaidimui visiems 2016-2017 m. sezono „Žalgirio“ abonementų turėtojams.


Ratai VisiemsNuo 15% iki 25% nuolaida padangoms

Kauno „Žalgirio“ gerbėjai visada rieda pigiau! „Ratai visiems“ – žinomiausių padangų gamintojų atstovas Lietuvoje, išskirtinai Jums siūlo pasinaudoti nuolaida ir gauti individualų pasiūlymą padangoms visų rūšių transporto priemonėms. Su „Žalgirio“ abonementu taikoma 15% – 25% nuolaida padangoms.


Skvosas15% nuolaida 1 val. apsilankymui ir 50% nuolaida įrangos nuomai

Aktyviai laisvalaikį leidžiantys Kauno miesto gyventojai ir svečiai turi dar vieną pasirinkimą – „Kauno Skvošo Klubą“, kuris kviečia „Žalgirio“ aistruolius pasinaudoti ypatingomis privilegijomis ir skvošą žaisti pigiau. „Forbes“ duomenimis, skvošas – sveikiausia sporto šaka!


Miegantys drambliai15% nuolaida laipiojimo centre „Miegantys drambliai“

Laipiojimo centras – puiki naujų įspūdžių oazė norintiems treniruotis, atsipalaiduoti ar įdomiai praleisti laisvalaikį. Čia rasite didžiausią boulderingo trasų pasirinkimą Lietuvoje – jų daugiau kaip 100! Todėl gali lipti kiekvienas, nesvarbu koks Jūsų sudėjimas ar fizinis pasiruošimas. Norintiems adrenalino, jėgas galima išbandyti ant 7,5 m aukščio TOP rope sienos su 12 įvairaus sudėtingumo trasų!


UNO_Park„Drambliaskrydis“ dovanų perkant standartinį bilietą

UNO Parks – tai didžiausią nuotykių parkų tinklą Baltijos šalyse valdanti bendrovė, kuri džiaugiasi galėdama Jus pakviesti išbandyti savo jėgas trijuose savo valdomuose parkuose: Vilniuje, Kaune bei Druskininkuose. Kiekviename parke Jūsų lauks per 100 rungčių, kurių suteiktos emocijos Jus lydės net ir išvykus. „Drambliaskrydis“ – tai pramoga, kuri paliks neišblėstančius potyrius ir, apie kurią draugams pasakosite su šypsena.


LEVI'S

Patirtis, siekiai ir tradicijos mus vienija

2017-2018 m. sezono „Žalgirio“ abonementų turėtojams visą sezoną dovanojame 12% nuolaidą visoms nenukainotoms „Levi‘s“ prekėms visose „Levi‘s“ ir „City Jeans“ parduotuvėse Lietuvoje (Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje).


Chocolaterie

10% nuolaida „Chocolaterie CH“

„Žalgirio“ gerbėjai gardžiais desertais bei aromatinga kava mėgausis pigiau! „Chocolaterie CH“ visiems „Žalgirio“ abonementų turėtojams suteikia 10% nuolaidą visam šokoladinės asortimentui.


20150825085422316_300_211_1_010% nuolaida bare Ginger

Pradėkite vakarą bare „Ginger“, čia Jūsų laukia spalvingi kokteiliai ir gardūs užkandžiai. „Žalgirio“ abonementų turėtojai mėgausis baro asortimentu su 10% nuolaida.


20150825085705491_312_64_1_010% nuolaida Restorane Diverso

„Žalgirio“ abonementų turėtojai restorane „Diverso“ valgo su 10% nuolaida. Viešbutyje „Park Inn by Radisson Kaunas“ įsikūrusiame restorane „Diverso“ pasigardžiuosite europietiškos virtuvės patiekalais, gaminamais iš visuomet šviežių, lietuviškų žaliavų.


Anteja logo10% nuolaida kraujo tyrimams*

Moderniausia Baltijos šalyse „Antėja Laboratorija“ – oficiali Kauno “Žalgirio” kraujo tyrimų laboratorija. Pakanka TIK VIENO VIZITO, kad iš vieno kraujo mėginio operatyviai gautumėte išsamius tyrimų atsakymus ir gydytojo rekomendacijas. Jūsų patogumui mes dirbame visoje Lietuvoje. Nuolaida suteikiama iki 2018 m. rugpjūčio 31 d. su „Žalgirio“ abonementu. Būtina išankstinė registracija tel. 8 700 55511

* Nuolaidos netaikomos: alergenų, mikrobiologiniams infekcijų ir genetiniams tyrimams bei bendrajame kainininke išskirtiems tyrimams. Nuolaidos nesumuojamos.