Sezono abonementai

Žalgiris - Fenerbahce 2022-01-05_35

2023–2024 m. sezono abonementų prekyba yra baigta. Bilietų prekyba į Eurolygos rungtynes „Žalgirio“ arenoje prasidės rugsėjo mėnesį. Apie tikslią prekybos pradžios datą bus pranešta atskirai. Sekite naujienas!


Primename, kad abonementų pirkėjai sutaupo 17–45 proc. lyginant su vienkartinių bilietų kainomis!

Pagrindinė informacija arba, kas keitėsi nuo praėjusių sezonų?

 • Abonementų turėtojams rezervuojamos 2022–2023 m. sezono abonementų turėtojų vietos. Jas įsigyti bus galima iki 2023 m. gegužės 31 d. Abonementų bus galima įsigyti tiek, kiek yra rezervuota 2022–2023 m. sezono abonementų turėtojų paskyrose.
 • Abonementų prekyba vyks trimis etapais:
 1. Pirmasis etapas – nuo 2023 m. vasario 20 d. iki vasario 28 d.;
 2. Antrasis etapas – nuo 2023 m. kovo 1 d. iki balandžio 30 d;
 3. Trečiasis etapas – nuo 2023 m. gegužės 1 d. iki gegužės 31 d.
 • Abonementai bus parduodami tik 2022–2023 m. sezono abonementų turėtojams ir tik į jų turimas vietas. Jiems neįsigijus abonemento iki 2023 m. gegužės 31 d., jų abonemento vietai 2023 m. birželio 1 d. rezervacija bus panaikinta ir bus siūloma naujiems abonementų pirkėjams, kurie užpildys registracijos anketą norėdami tapti naujaisiais abonementų turėtojais eiliškumo tvarka. Su kiekvienu norinčiuoju bus susisiekta asmeniškai telefonu ir el. paštu, nurodytu užpildytoje anketoje.
 • Abonementų prekyba bus vykdoma internetu ir „Žalgirio“ arenos kasoje (darbo laikas I-V: 16.00–20.00 val.) iki 2023 m. birželio 30 d.
 • Fizines abonementų korteles bus galima atsiimti „Žalgirio“ arenos kasoje rugsėjo mėnesį. Į arenos kasą reikės ateiti su abonemento pirkimą patvirtinančiu laišku, kurį pirkėjas gaus automatiškai iš sistemos ir galiojančiu asmens tapatybę patvirtinančiu dokumentu. Juridinių asmenų kortelės išduodamos tik pateikus galiojantį įmonės įgaliojimą bei asmens tapatybę įrodantį dokumentą. Jei abonementas buvo įsigytas arenos kasoje, atsiimti abonemento kortelę reikia ateiti su asmens dokumentu, patvirtinančiu pirkėjo tapatybę, ir oficialiu įmonės antspaudu ir parašu patvirtintu įmonės suteiktu įgaliojimu atsiimti įmonės vardu pirktus abonementus.
 • 2023–2024 m. sezonų abonementai galios nuo 2023 m. rugsėjo 1 d. iki 2024 m. birželio 30 d.
 • Svarbu paminėti, kad turėdami AUDI klubo kortelę galite išsaugoti savo vietą ir į kitus „Žalgirio“ arenoje vykstančius renginius. Klubas pasilieka teisę laikinai apriboti ir (arba) sustabdyti šią galimybę priklausomai nuo vykstančių renginių. Tą galite padaryti per 14 dienų nuo viešos prekybos į atitinkamą renginį pradžios. Pratęsiant AUDI klubo abonementą iki 2023 m. gegužės 31 d., AUDI klubo nariai išsaugos galimybę išsipirkti bilietus į savo sėdimas vietas 2023 m. rugsėjo ir spalio mėnesio koncertams. AUDI klubo abonementų turėtojai, kurie savo abonementus įsigis po 2023 m. birželio 1 d., šia rezervacijos galimybe galės pasinaudoti nuo 2023 m. lapkričio mėnesio. Įsigyjant bilietą į savo vietą su AUDI klubo kortele taikoma 10 proc. nuolaida nuo tame sektoriuje nustatytos kainos.
 • Sirgalių patogumui abonementus galima įsigyti išsimokėtinai naudojantis „Inbank“ paslaugomis „Žalgirio“ arenos kasoje.

Jei rungtynės bus atšauktos arba bus ribojamas sirgalių skaičius – sezono pabaigoje bus suteikta atitinkamo dydžio kompensacija. Rungtynių kainą abonemente, kuri bus kompensuojama už konkrečias rungtynes konkrečiame sektoriuje, galima matyti lentelėje žemiau bei Bendrosiose pirkimo-pardavimo ir elgesio taisyklėse, pateiktose bilietų pardavimo puslapyje.

Kaip prasitęsti turimas sezono abonemento vietas?

Instrukciją rasite čia.

Kaip įsigyti vietas?

 1. Prisijunkite prie savo paskyros. Jei neatsimenate paskyros slaptažodžio, paspauskite mygtuką „Atkurti“.
  (pastaba: prisijungiant veskite el. paštą bei slaptažodį, nenaudokite kitų prisijungimo būdų siekiant patvirtinti abonemento turėtojo kainą tolimesniame žingsnyje).
 2. Išsirinkę savo sėdimą vietą, įsidėkite ją į Pirkinių krepšelį.
 3. Pirkinių krepšelyje patikrinkite vietas.
 4. Patvirtinkite abonemento turėtojo kainą: prie kiekvienos vietos pakartotinai įveskite el. paštą bei slaptažodį ir paspauskite mygtuką „Patvirtinti“.
 5. Perskaitykite ir sutikite su pirkimo taisyklėmis ir sąlygomis, žemiau pasirinkite mokėjimo būdą ir susimokėkite.

Kaip panaudoti turimą kreditą (jei tokį turite)?

 1. Kaip mokėjimo būdą pasirinkite „Abonemento kainos skirtumą“.
 2. Pasirinkus šį mokėjimo būdą, sistema Jūsų paprašys įvesti individualų dovanų kortelės kodą, šį kodą rasite skiltyje „Mano profilis“ -> „Dovanų kortelės ir abonementų kainų skirtumai“.

Kodas ilgas, kopijuojant jį neįtraukite tarpų ar kitų simbolių. Teisingai įvedus kodą, jį patvirtinkite ir įsigykite abonementą. Jei šio kredito Jums neužteks, galėsite susimokėti likutį Jums patogiu metodu pasirinkus mokėjimą būdą.

Į abonementą įskaičiuotos rungtynės:
Eurolygos reguliarus sezonas: 17
LKL reguliarus sezonas: 16–17
LKL atkrintamosios ir finalai: nemokamai suteikiama, bet ir nekompensuojama atšaukus
Eurolygos atkrintamosios ir finalai: neįskaičiuota, perkama papildomai

Abonementų-lentele-2023-2024

Taip pat primename, kad abonementų turėtojai – iš savo abonemento kortelės gali atsispausdinti bilietą į rungtynes! Savo abonementą galite administruoti prisijungę „Žalgirio“ bilietų pardavimo sistemoje.

2023–2024 m. sezono abonemento kortelių savininkams – ypatingi pasiūlymai.