Vilija
Tutkutė Šokėja

Ūgis
cm
161
Amžius
m.
20

„Žalgirio“ šokėja nuo: 2020 metų

Mano gyvenimo aistra – sportas. Niekada neatsisakau išbandyti vis naują sporto šaką, jei tik atsiranda galimybė, todėl išbūti vienoje vietoje man yra be galo sunku. Esu užsispyrusi, stengiuosi atlikti pradėtus darbus iki galo. Mano gyvenimo tikslas – padėti kitiems, kiek tik leidžia mano galimybės, iš kiekvienos dienos išmokti vis kažką naujo ir taip sukaupti kuo didesnę gyvenimišką patirtį bei suteikti egzistencijai pilnavertiškumo.

Faktai:

  • Mėgstamiausias visų laikų žalgirietis: Brandonas Daviesas ir Paulius Jankūnas.
  • Įsimintiniausios rungtynės: tikriausiai skambės nelabai originaliai, bet kol kas – pirmosios, kai išbėgau į aikštelę.
  • Įsimintiniausias nutikimas per rungtynes: mano, kaip „Žalgirio“ šokėjos, karjera yra labai neilga, todėl įdomaus, specifinio nutikimo negalėčiau pasakyti. Tačiau, mano nuomone, kiekvienos rungtynės yra įsimintinos, nes per jas pajauti vis kitokią emociją.
  • Per vienerias rungtynes daugiausiai pakeista aprangų: niekada nesusimąsčiau apie šį dalyką, bet, manau, kad daugiausiai esu pakeitusi 5. 😊
  • Geriausias dalykas būnant „Žalgirio“ šokėja: galimybė palaikyti ir šokti už komandą, kuri tau patinka, stebėti rungtynes iš arti ir pajausti tūkstantinės minios vienybę.
  • Kodėl „Žalgiris“? Tai mano miesto komanda, todėl žaliai baltas kraujas mano venomis teka jau nuo pat mažų dienų. „Žalgiris“ yra mano gyvenimo dalis!
  • „Žalgiris“ asocijuojasi su… gera emocija, atsidavimu ir per kūną einančiais šiurpuliukais skanduojant „Žalgirio“ vardą!
  • Jei nešokčiau „Žalgiryje“, būčiau žiūrovė, kuri stebėtų rungtynes iš tribūnų ir išgyventų kiekvieną emociją su visais sirgaliais, esančiais arenoje.

Kitos veiklos/pasiekimai:

Meninė gimnastika – 11 metų. Esu meninės gimnastikos grupinių pratimų Lietuvos prizininkė, tarptautinių turnyrų prizininkė ir čempionė. Taip pat mokykloje sėkmingai išbandžiau aerobinę gimnastiką, esu Lietuvos LAF grupinių pratimų bei individualios programos prizininkė ir čempionė.