„Žalgiris“ – Tavo mokykloje

Kauno „Žalgiris“ jau keturioliktą kartą kviečia jaunuosius krepšinio gerbėjus mokslo metus leisti aktyviai ir dalyvauti projekte „Žalgiris – tavo mokykloje“. Projekte užsiregistravusios mokyklos galės lankytis Kauno „Žalgirio“ namų rungtynėse, neformaliai leisti laiką su savo mokyklos bendruomene, o aktyviausią projekto dalyvę mokslo metų pabaigoje aplankys visa žalgiriečių komanda!

Kauno „Žalgirio“ komanda projekto metu jau spėjo aplankyti Kalvarijos gimnaziją, Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnaziją, Kauno Jono ir Petro Vileišių vidurinėje mokyklą, Kauno „Saulės“ gimnaziją, Varėnos „Ryto“ progimnaziją, Vilkaviškio „Aušros“ gimnaziją, Kauno LSMU gimnaziją, Kelmės Jono Graičiūno gimnaziją, Kelmės „Aukuro“ pagrindinę mokyklą, Kražių Žygimanto Liauksmino gimnaziją bei praėjusio sezono projekto nugalėtoją – Kauno Juozo Grušo meno gimnaziją.

Projekte dalyvaujančios mokyklos visose reguliaraus sezono namų rungtynėse galės lankytis už specialias kainas. Viso projekto metu bus galimybė dalyvauti įvairiuose konkursuose ar žaidimuose. O mokykla, kuri į „Betsafe-LKL“ rungtynes atvyks su gausiausiu moksleivių būriu, turės išskirtinę galimybę po rungtynių gauti komandos žaidėjų autografus bei pasidaryti nuotraukas!

Šioje akcijoje norintiems dalyvauti moksleiviams reikėtų:

 1. Užregistruoti mokyklą projekte iki 2023 m. spalio 15 dienos el. paštu uzsakymai@zalgiris.lt.
 2. Tvarkaraštyje išsirinkti rungtynes, kurias norite aplankyti. Rungtynių tvarkaraštį galite rasti čia.
 3. Surinkti daugiau nei 10 klasės (ar mokyklos) draugų, kurie nori pamatyti žalgiriečių rungtynes „Žalgirio“ arenoje.
 4. Kaip galima anksčiau užregistruoti grupę į rungtynes, pateikiant ketinančių ateiti draugų skaičių elektroniniu paštu uzsakymai@zalgiris.lt.
 5. Kiekvienas mokinys pelnys mokyklai 1 tašką (už Eurolygos rungtynes, rungtynes su Vilniaus „Rytu“, Alytaus „Wolves“ bei Panevėžio „7bet-Lietkabeliu“) arba 5 taškus (už kitas „Betsafe–LKL“ rungtynes).
 6. Grupė mokyklai pelnys 20 papildomų taškų, jeigu į rungtynes atvyks pasipuošusi žaliai-baltai ir įkels grupės nuotrauką į „Žalgiris – tavo mokykloje“ „Facebook“ paskyrą arba atsiųs el. paštu uzsakymai@zalgiris.lt.
 7. Sukurti originalų video „Kodėl „Žalgiris“ turėtų atvykti į MANO mokyklą?“ ir patalpinti jį http://facebook.com/zalgiristavomokykloje. Trys daugiausiai simpatijų sulaukę video laimės 40 papildomų taškų savo mokyklai.
 8. Mokykla pelnys papildomus taškus už nuvažiuotą atstumą iki „Žalgirio“ arenos:
Kilometrai Papildomi taškai
30 – 99 15
100 – 150 25
151 – 199 35
> 200 50

* Kauno mokyklos ir mokyklos, esančios arčiau negu 30 km atstumu, papildomų taškų negauna.
* Lentelėje nurodyti papildomi taškai už atvykimą į vienerias rungtynes „Žalgirio“ arenoje.

 1. Daugiausiai taškų iki „Betsafe–LKL“ reguliaraus čempionato pabaigos surinkusi mokykla sulauks ypatingų svečių – Kauno „Žalgirio“ komandos!

Norėdami gauti daugiau informacijos apie projektą „Žalgiris – tavo mokykloje“, kreipkitės el. paštu uzsakymai@zalgiris.lt.


„Žalgirio“ ambasadorius mokykloje

„Žalgirio“ ambasadorius – tai žmogus, kuriam „Žalgiris“ yra daugiau nei komanda, kuris dega noru nuvežti visą mokyklą į „Žalgirio“ rungtynes, kartu patirti neišdildomas emocijas ir sutikti žalgiriečius savo mokykloje!

Tai žmogus, kuris atstovaus Kauno „Žalgirio“ komandai bei projektui savo mokykloje ir skleis žalgirietišką dvasią.

Ambasadoriais kviečiame būti 16–17 metų moksleivius, žinoma, registruotis gali ir kiti aktyvūs moksleiviai, bei mokytojai!

Ką reikės daryti?

 • Ambasadoriai rūpinasi atvykimu į Kauno „Žalgirio“ namų rungtynes, buria mokyklos bendruomenę, registruoja norinčiųjų atvykti į rungtynes skaičių el. paštu uzsakymai@zalgiris.lt bei bendrauja atskiroje Facebook grupėje.
 • Ambadasorius užtikrina, kad visi perkami bilietai yra parduodami moksleiviams, bei juos supažindina su bendromis elgesio „Žalgirio“ arenoje taisyklėmis.
 • Ambasadorių kontaktai bus įkeliami į „Žalgiris“ – tavo mokykloje“ Facebook puslapį, kad susidomėję Jūsų mokyklos mokiniai žinotų, į ką kreiptis norint atvykti į rungtynes.
 • Ambasadoriai, kurie su mokyklos draugais atvyks į 5-erias „Žalgirio“ namų rungtynes, gaus dovanų pakuotes – jos padės tikslingai vykdyti ambasadoriaus veiklą. Ambasadoriaus laukia „įšventinimas“ į ambasadorius „Žalgirio“ arenoje, kurio metu ir bus įteikiama dovanų pakuotė.

Aktyviausieji ir kūrybiškiausieji ambasadoriai gali gauti Kauno „Žalgirio“ rekomendaciją, todėl, esant šiam poreikiui, sezono antroje pusėje informuokite mus! Taip pat ambasadorių laukia kitos motyvacinės priemonės bei konkursai.

Registracija į ambasadoriaus vietą vyksta iki 2023 m. spalio 27 d.

Norintieji tapti ambasadoriais turėtų prisistatyti el. paštu uzsakymai@zalgiris.lt ir nurodyti, kuriai mokyklai atstovauja. Tuomet bus galima užpildyti registracijos anketą.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie ambasadorystę, kreipkitės el. paštu uzsakymai@zalgiris.lt.