Kauno „Žalgirio“ krepšininkai kovėsi taškas į tašką didžiąją rungtynių dalį, tačiau pralaimėjo 2:18 atkarpą rungtynių pabaigoje ir turėjo pripažinti Vitorijos „Baskonia“ krepšininkų pranašumą 91:102.