Kauno „Žalgiris-2“ (2-3) krepšininkai patyrė nesėkmę „7bet-NKL“ čempionate. Kauniečiai namuose nusileido Šilutės „Šilutė-PDS.lt“ (2-3) komandai 72:87 (12:24, 22:16, 15:25, 23:22).

Svečiai tvirtus pamatus pergalei bandė pasikloti jau pirmajame kėlinyje, kuriame pelnė dvigubai daugiau taškų nei varžovai (12:24).

Tačiau rankų nenuleidę žalgiriečiai antrajame ketvirtyje į tai atsakė 14:0 spurtu ir nubraukė deficitą iki vieno metimo (29:31).

Po ilgosios pertraukos „Šilutės-PDS.lt“ krepšininkai surakino varžovus gynybos gniaužtuose ir per 3,5 minutės atkarpą surengė 14:3 spurtą bei sudavė galutinį smūgį kauniečiams (40:61).

Nugalėtojų ekipoje išsiskyrė Yevhenas Balabanas, kurio sąskaitoje per 29 minutes buvo 16 taškų (7/7 dvit., 0/1 trit., 2/2 baud.), 8 atkovoti kamuoliai bei 26 naudingumo balai.

Jam geriausiai talkino Gabrielius Mažeika, per 22 minutes pelnęs 17 taškų (5/6 dvit., 2/4 trit.), sugriebęs 6 kamuolius, atlikęs 1 rezultatyvų perdavimą ir sukaupęs 19 efektyvumo balų.

Šeimininkams Aleksas Bieliauskas per 25 minutes pelnė 16 taškų (4/8 dvit., 0/2 trit., 8/12 baud.), atkovojo 11 kamuolių bei surinko 21 naudingumo balą.

Matas Juzėnas ir vėl buvo labai arti trigubo dublio. Gynėjas per 27,5 minutės surinko 18 taškų, 9 atkovotus kamuolius, 8 rezultatyvius perdavimus ir 20 efektyvumo balų.

21 tašką svečiai pelnė po varžovų klaidų, kai „Žalgirio“ dubleriai šioje grafoje surinko beveik dvigubai mažiau – 12 taškų.

„Žalgiris-2“: Mantas Juzėnas 18 (2/5 trit., 6/8 baud., 9 atk. kam., 8 rez. perd., 8 kld.), Aleksas Bieliauskas 16 (4/8 dvit., 8/12 baud., 11 atk. kam.), Kajus Mikalauskas ir Gvidas Gicevičius po 7.

„Šilutė-PDS.lt“: Gabrielius Mažeika 17 (5/6 dvit., 2/4 trit., 6 atk. kam.), Yevhenas Balabanas 16 (7/7 dvit., 8 atk. kam., 26 naud.), Aurimas Urbonas 15 (4/4 trit., 5 atk. kam., 7 rez. perd., 4 kld.), Ja‘Dariusas Harrisas 12 (4 rez. perd.), Nojus Jankūnas 11 (4/5 dvit.), Vadymas Prokopenko 10 (4/5 dvit., 3 blk.).