„TOPsport A lygos“ čempionate įvyko dar viena atkakli dvikova tarp Alytaus DFK „Dainava“ ir „Kauno Žalgirio“ futbolininkų. Rungtynių baigtį lėmė vienintelis Viliaus Armanavičiaus tikslus smūgis, kuris leido pergale džiaugtis kauniečiams rezultatu 1:0 (1:0).

Jau pirmosios susitikimo atakos metu progą smūgiui susikūrė kaunietis Artūras Dolžnikovas, bet kamuolys skriejo pro šalį. Po dar kelių minučių pavojingą smūgį atliko Oyilola Kayode ir Gratas Sirgėdas, tačiau vartininkui Volodymyrui Krynsiui įsitraukti į veiksmą neprireikė.

Traumų šiame sezone kamuojami kauniečiai pirmosios rungtynių dalies viduryje buvo priversti atlikti priverstinį keitimą. Susižeidė ir aikštę paliko Davidas Martinas Anane.

44-ąją minutę rezultatyvią ataką surengė kauniečiai – O. Kayode sulaukė kamuolio krašte, suklaidino oponentą, perdavė kamuolį Viliui Armanavičiui, kuris ir pelnė pirmąjį ir vienintelį šių rungtynių įvartį.

Po pertraukos alytiškių vartininko budrumą patikrino į aikštę žengęs Antonas Fase, tačiau „Dainavos“ vartų sargas kamuolį sugavo.

62-ąją minutę kilo dar vienas gaisras prie aikštės šeimininkų vartų – A. Fase vėl atsidūrė atakos smaigalyje, bet stiprų smūgį atrėmė V. Krynskis.

Per likusį laiką dainaviečiai žaidimą bandė pagyvinti keitimais, tačiau aštresnio pavojau prie Deivido Mikelionio ginamų vartų taip ir nesukūrė.

Nepralaimėtų rungtynių seriją pratęsę kauniečiai lieka trečioje turnyro lentelės vietoje, o „Dainava“ – septinta.