„Kauno Žalgirio“ futbolininkai pratęsė gerą seriją Lietuvos čempionate ir išvykoje rezultatu 2:1 (1:1) palaužė šalies čempioną „Panevėžį“.

Rungtynių pradžia kauniečiams susiklostė tragiškai – ataką kraštu surengę šeimininkai pasižymėjo jau ketvirtą rungtynių minutę, kai į vartus tiksliai smūgiavo Noelis Mbo.

Savo galimybių kontratakose ieškoję žalgiriečiai geriausią progą pirmoje pusėje surado sužaidus pusvalandį ir ją pavertė įvarčiu. Artūras Dolžnikovas surengė reidą kone per visą aikštę, atliko perdavimą Filipui Dangubičiui, o šis pasiuntė kamuolį į vartų tinklą - 1:1.

Pirmame kėlinyje „Panevėžys“ turėjo dar keletą pavojingų epizodų, tačiau itin grėsmingus varžovų smūgius atrėmė Deividas Mikelionis.

Po pertraukos vyko lygi kova, o rungtynių eigą pakeitė savoje baudos aikštelėje po Grato Sirgėdo perdavimo ranka sužaidęs „Panevėžio“ futbolininkas. Vienuolikos metrų baudinį realizavo Vilius Armanavičius – 2:1.

Po įvarčio „Kauno Žalgiris“ buvo priverstas rungtynes užbaigti mažumoje, kadangi Gratui Sirgėdui buvo parodyta antra geltona kortelė.

Mažumoje likę kauniečiai nesutriko, sėkmingai gynėsi ir po ketverių metų pertraukos išvykoje įveikė „Panevėžio“ klubą.