Šeštadienį Vilkaviškio sporto ir pramogų centre „Kauno Žalgiris“ pradėjo dvikovas dėl LFF Futsal Supertaurės. Pusfinalio rungtynėse „Kauno Žalgirio“ futbolininkai rezultatu 8:1 įveikė „Akmenės krašto“ ekipą.

Į priekį žaliai baltų komandą pirmojo kėlinio pradžioje išvedė ekipos kapitonas Justinas Zagurskas, tačiau jau netrukus rezultatą išlygino „Akmenės krašto“ legionierius.

Įpusėjus pirmam kėliniui, „Kauno Žalgirio“ ekipos pranašumą didino Lukas Sendžikas, kuriam pavyko pasižymėti ir pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje – 3:1.

Antrojo kėlinio metu kamuolį į tuščius „Akmenės krašto“ vartus pasiuntė žalgiriečių naujokas Konstantinas Bondarenko, tačiau antra rungtynių dalis priklausė Ugniui Zenkovui. Jaunasis žalgirietis pelnė net keturis įvarčius ir įtvirtino komandos pergalę – 8:1.

Sekmadienį, rugsėjo 15 d., 17 val., Vilkaviškyje kauniečiai stos į finalinę Supertaurės dvikovą dėl pirmojo sezono trofėjaus.