29-asis „TOPsport A lygos“ turas startavo Širvintose, kur vietos Vilniaus rajono „TransINVEST“ priėmė svečius iš Kauno. „Kauno Žalgiris“ namų ekipos futbolininkus nugalėjo triuškinamu rezultatu – dvikova baigėsi 3:0 (1:0).

Jau 9-ąją minutę buvo pelnytas pirmasis įvartis – Oyinlolos Kayodes smūgį atrėmė vartų sargas, tačiau atšokusį kamuolį į vartus pasiuntė Edvinas Kloniūnas. 20-ąją minutę O. Kayode vėl atakavo pavojingai, pasižymėti sutrukdė Stefanas Čupičius.

Sužaidus kiek daugiau nei pusvalandį O. Kayode galva kamuolį numetė link Grato Sirgėdo, šansą turėjęs futbolininkas kamuolio nepasiekė, o kiek vėliau jo smūgis galva skriejo šalia vartų. Antrąjį kėlinį pavojingu momentu prie S. Čupičiaus vartų pradėjo ne pirmą kartą aštriai žaidęs O. Kayode, bet vartų sargas susitvarkė nepriekaištingai.

62-ąją minutę Guilherme Piresas smūgiavo iš itin toli, kamuolys po rikošeto skriejo į vartus aukšta trajektorija, Deividas Mikelionis turėjo padirbėti, jog išlaikytų vartus sausus.

Rezultatas 71-ąją minutę padvigubėjo, kai savo baudos aikštelėje ranka sužaidė Gabrielis Nikonovas, o prie 11 metrų atžymos stojęs Vilius Armanavičius buvo taiklus. Tašką rungtynėse padėjo Fedorovas Černychas -  greitoje atakoje perdavimo sulaukęs puolėjas pirmu bandymu nepasižymėjo, tačiau antruoju kamuolį nukreipė į vartų tinklą.

Po 29-ojo turo žaliai balti savo sąskaitoje turi 49 taškus bei rikiuojasi treti, savo ruožtu, Aurimo Tamaliūno vadovaujama ekipa su 26 taškais užima 8-ąją turnyro lentelės poziciją.