Jau 14-ą kartą vyksiančio Kauno „Žalgirio“ 3×3 turnyro kovos šią vasarą džiugins krepšinio gerbėjus net keturiuose Lietuvos miestuose – Raseiniuose, Druskininkuose, Anykščiuose ir Ukmergėje. Norintiems dalyvauti gatvės krepšinio šventėje ir susigrumti dėl „Žalgirio“ įsteigtų prizų pratęsiama registracija iki rugpjūčio 18 d.

Be gatvės krepšinio rungtynių, renginio metu bus pristatyta nauja iniciatyva „Žalioji tribūna“. Iniciatyva skatins dalyvius ir žiūrovus įsitraukti į žaliąsias praktikas, rodant, kaip aplinkai draugiški veiksmai gali tapti kasdienybės dalimi.

Turnyro dalyviai kausis dėl aukščiausių vietų ir partnerių įsteigtų prizų, o renginyje apsilankę žiūrovai galės stebėti krepšinio dvikovas, mėgautis pramogomis, dalyvauti konkursuose ir laimėti dovanas. Vienas svarbiausių renginio akcentų bus „Žaliosios tribūnos“ rodomas gerasis pavyzdys, skatinantis žiūrovus ir dalyvius įsitraukti į tvarias praktikas. Renginio metu žiūrovai sužinos apie „žalesnius“ įpročius ir gamtai draugiškus sprendimus, kurie prisidės prie aplinkos tausojimo

„Žalgirio“ 3×3 turnyras prasidės Raseiniuose rugpjūčio 24 d., po to keliaus į Druskininkus rugpjūčio 25 d., Anykščius rugpjūčio 31 d. ir Ukmergę rugsėjo 1 d.

Kiekviename mieste dalyvių ir žiūrovų lauks įvairios veiklos, įskaitant sportinius konkursus ir intelektualinius žaidimus, kuriuose bus pateikti klausimai apie žaliąsias temas. Renginio metu sirgalių džiaugsmui bus galimybė susitikti su „Žalgirio“ atstovais. Taip pat Raseiniuose ir Ukmergėje bus galimybė ne tik laimėti, bet ir įsigyti „Žalgirio“ atributikos.

Turnyre norinčios dalyvauti komandos yra kviečiamos registruotis iki rugpjūčio 18 d. 23:59 val., o po registracijos pabaigos bus paskelbtas tvarkaraštis, kad tiek dalyviai, tiek žiūrovai galėtų išsamiau susipažinti su planuojamomis veiklomis ir renginių laikais.