Sekmadienį paaiškėjo 2024/2025 m. sezono LFF Futsal Supertaurės nugalėtojai. Trečią kartą iš eilės trofėjus atiteko „Kauno Žalgirio“ ekipai, kuri finalo dvikovoje rezultatu 7:2 nugalėjo Vilkaviškio „Bruklino“ komandą.

Pirmasis žaliai baltų komandą į priekį išvedė Lukas Sendžikas, per trumpą laiką pasižymėjęs dviem tiksliais smūgiais. Netrukus po jo dar vieną įvartį pelnė žalgiriečių naujokas Renanas Mantelli.

Prieš pat pertrauką „Kauno Žalgirio“ ekipą nuo varžovų dar labiau atitolino taiklus Vladimiro Derendiajevo smūgis – 4:0.

Antrame kėlinyje dviem įvarčiais pasižymėjo Konstantinas Bondarenko, o ekipos pranašumą dar labiau padidino Renano Mantelli įvartis.

Likus 2 minutėms iki rungtynių pabaigos dviem įvarčiais pasižymėjo ir Vilkaviškio „Bruklino“ komanda, tačiau LFF Futsal Supertaurę į viršų kėlė „Kauno Žalgirio“ futbolininkai.

LFF Futsal Supertaurės naudingiausiu žaidėju buvo išrinktas žalgiriečių naujokas Vladimiras Derendiajevas.