Atkeltose „TOPsport A lygos“ rungtynėse ginklus Suvalkijoje surėmė Marijampolės „Sūduva“ bei „Kauno Žalgiris“. Nors svečiai pirmavo, po Viliaus Armanavičiaus antrosios geltonos kortelės marijampoliečiai rezultatą išlygino – dvikova baigėsi rezultatu 1:1 (0:0).

Pirmoje kėlinio pusėje ekipos apsikeitė pavojingais momentais – stiprų Artemo Fiodorovo smūgį bei Tautvydo Burdzilausko šūvį sustabdė Deividas Mikelionis, Giedrius Zenkevičius apsigynė nuo Viliaus Armanavičiaus bandymo.

39-ąją minutę netikėto kamuolio baudos aikštelėje sulaukė Artūras Dolžnikovas, visgi, pastarasis, iš gan sunkios situacijos, uždirbo tik kampinį. Už kelių minučių iš tolimos distancijos šalia vartų smūgiavo Igoris Maksimovičius, Gratas Sirgėdas atsakė tuo pačiu.

Antrosios rungtynių pusės pradžioje baudos aikštelėje prasižengė Tautvydas Burdzilauskas, prie 11 metrų atžymos stojęs Vilius Armanavičius buvo taiklus.

77-ąją minutę antrą geltoną kortelę prieš save išvydo Vilius Armanavičius, o vos po minutės rezultatas tapo lygus – po Roko Filipavičiaus pakelto kampinio visiškai laisvas likęs Dariušas Stankevičius kamuolį pasiuntė į artimąjį vartų kampą. Susitikimo pabaigoje Klavsas Kramensas smūgiavo galva, visgi, kamuolys leidosi ant vartų.

Po šio mačo kauniečiai su 45 taškais tvirtai laikosi 3-ioje turnyro lentelės pozicijoje, marijampoliečiai – savo sąskaitoje turi 24 taškus bei rikiuojasi aštunti.