Pasibaigus birželio mėnesiui, metas sudėlioti viską į savo vietas, paskelbti sezono geriausiuosius (ir birželio mėnesio) mūsų programėlės žaidimuose ir juos apdovanoti solidžiais prizais!

Pradėkime nuo spėlionės sezono geriausiųjų!

Geriausiai šį sezoną žalgiriečių rungtynių baigtis nuspėti sekėsi Deivydui K., kuris iš viso surinko 5645 tšk. Sezono čempionui atitenka „Krinona“ įsteigtas elektrinis „Žalgirio“ paspirtukas.

Antrąją vietą užėmė AgentZero0 (5470 tšk.), kuriam atiteks kamuolys su žalgiriečių parašais ir „Samsung Galaxy Buds 2 Pro“ ausinės.

Trečiąją vietą su 5450 tšk. užėmė Jevgenij. Jevegnij atitenka metinė „Žalgiris Insider“ platformos prenumerata ir mūsų partnerių įsteigtas prizų rinkinys.

Metas apžvelgti geriausiuosius „Iššūkių“ žaidimų sezono žaidėjus!

Pirmąją vietą su 17970 tšk. užėmė GiedrėL, kuriai atiteks marškinėliai su visų žalgiriečių parašais ir „Samsung Galaxy Buds 2 pro“ ausinės!

Antrąją vietą užėmė Rokas S (17865 tšk.). Rokui atitenka kamuolys su žalgiriečių parašais ir mūsų partnerių įsteigtas prizų rinkinys.

Trečioji vieta atiteko Algirdui Lukšiui (17855 tšk.). Trečiosios vietos savininkas gauna metinę „Žalgiris Insider“ narystę ir mūsų partnerių įsteigtą prizų rinkinį.

Pirmą kartą mūsų programėlės istorijoje skelbiame geriausius visų metų bendrojo reitingo žaidėjus!

Pirmoji vieta atitenka Rokui S. (23465 tšk.)! Rokas tampa viso sezono programėlės veiklų čempionu. Nugalėtojui atitenka „Samsung Galaxy S23“ ir „Samsung“ ausinės „Galaxy Buds 2 Pro“.

Antroji vieta atiteko Deivydui K (23440 tšk.), kurio lauks kamuolys su žalgiriečių parašais ir „Samsung“ ausinės „Galaxy Buds 2 Pro“.

Trečioji vieta nukeliavo į Mariaus (22865 tšk.) rankas. Mariui atitenka „Autojuta“ įsteigtas savaitgalis su naujuoju VW elektromibiliu ir „Samsung“ ausinės „Galaxy Buds 2 Pro“.

Ir dar turime pagerbti birželio geriausiuosius!

„Iššūkių“ žaidimuose birželį geriausiai pasirodė Rokas S (3000 tšk.). Antrąją vietą užėmė Algirdas Lukšys (2975 tšk.), trečiąją – GiedreL (2970 tšk.).

Spėlionės žaidimuose pirmąją vietą užėmė Dainius Ja (345 tšk.), antrąją – Raminta (345 tšk.), trečiąją – Artūras (345 tšk.) Vienodai taškų surinkę laimėtojai buvo pasiskirstyti pagal jų turimą bendrojo reitingo taškų kraitį.

SVARBU: visus laimėtojus dėl prizų kviečiame susisiekti el.paštu: [email protected].

P.S. Liepos mėnesį prizinės įskaitos nebus. Žaidimų užduotys keisis kas dvi savaites ir joms išspręsti turėsite 3 kartus. Į prizinę įskaitą grįšime su naujojo sezono pradžia.