Kauno „Žalgirio“ komanda įsirašė antrąją pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate. Andrea Trinchieri auklėtiniai trečiadienį išvykoje nugalėjo Jonavos „CBet“ krepšininkus 93:72 (22:20, 24:16, 26:19, 21:17).

Deividas Sirvydis 2 tritaškiais atidarė rungtynes, Edgaras Ulanovas ir Mattas Mitchellas pasižymėjo metimais iš vidutinio nuotolio, D.Sirvydis smeigė trečiąjį savo tritaškį – 13:10. Ignas Brazdeikis įmetė po driblingo, Dovydas Giedraitis pridėjo prasiveržimą su pražanga, o pirmąjį kėlinį užbaigė Sylvaino Francisco ir Lauryno Biručio baudų metimai – 22:20.

S.Francisco aštriu perdavimu po krepšiu surado L.Birutį ir pats smeigė tritaškį – 27:20. L.Birutis dukart įdėjo į krepšį po Brady Maneko ir S.Francisco perdavimų, bet šeimininkai sugebėjo persverti rezultatą – 31:32. Tuomet 7 taškus iš eilės pelnė „Žalgiryje“ debiutavęs Tyrone‘as Wallace‘as, baudas sumetė Arnas Butkevičius, prasiveržė D.Sirvydis bei kėlinį 4 taškais užbaigė E.Ulanovas – 46:36.

Trečiojo kėlinio pradžioje užsikūrė S.Francisco ir L.Biručio šou: jie kartu rinko 13 taškų, po dvitaškį pridėjo B.Manekas bei M.Mitchellas ir „Žalgiris“ atsiplėšė 63:46. Į aikštę grįžęs D.Sirvydis pataikė iš toli po E.Ulanovo perdavimo, o po krepšiais puikiai kovojo 6 taškus pelnęs Alenas Smailagičius – 72:55.

A.Smailagičius dėjo po gražaus D.Sirvydžio perdavimo, T.Wallace‘as rinko savo 10-ąjį tašką, dar ir atlikęs perdavimą greitoje atakoje B.Manekui – 79:59. I.Brazdeikis pelnė 9 taškus iš eilės, A.Smailagičius įsirašė dvigubą dublį, o paskutinius „Žalgirio“ taškus įmetė I.Brazdeikis – 93:72.

„Žalgiris“: L.Birutis 15, D.Sirvydis 14 (4/5 trit.), I.Brazdeikis 13, S.Francisco 11 (4 rez. perd.), T.Wallace‘as 10, A.Smailagičius 10 (10 atk. kam.), E.Ulanovas 6 (6 atk. kam., 5 rez. perd.), B.Manekas 5, M.Mitchellas 4, D.Giedraitis 3, A.Butkevičius 2 ( 5 atk. kam.), L.Lekavičius 0.

„CBet“: E.Venskus 13, D.Brewtonas 12, A.Majauskas 11 (11 atk. kam.), B.Blyzniukas 10 (9 atk. kam.), M.Arlauskas 10.