„Kauno Žalgirio“ futbolininkai sužaidė paskutines birželio mėnesio rungtynes ir po pergalės jose žengė į LFF taurės pusfinalį. Laikinojo trenerio Algio Jankausko treniruojami žalgiriečiai ketvirtfinalio rungtynėse išvykoje rezultatu 3:0 (1:0) įveikė Vilniaus BFA komandą. …
Žiūrėti video
prieš 2 d.
1 patinka
