Samsono produktai

Vytintos „Žalgirio“ dešrelės yra nepamainomas užkandis laisvalaikiu, stebint rungtynes ar smagiai leidžiant laiką draugų kompanijoje. Šios dešrelės gaminamos iš aukščiausios kokybės kiaulienos kumpio žaliavos, 100 g produkto gamybai sunaudojama 179 g mėsos. Su didžiule meile ir širdingai išpuoselėtu rūpesčiu ilgai ir daugiapakopiškai šios dešrelės džiovinamos bei vytinamos, kol persipina prieskonių kvapų ir skonių natos.

Išskirtinis aukščiausios kokybės laisvalaikio skirtas užkandis – vytinti „Žalgirio“ šiaudeliai – gaminami iš kruopščiai atrinktos kiaulienos kumpio žaliavos. Pagaminti 100 g šių „Žalgirio“ šiaudelių gamybai sunaudojama net 190 g mėsos. Su kiekvienu kąsniu šių šiaudelių skonis bei aromatas švelniai kutena gomurį. Skanaujant, tarsi pumpuro išsiskleidimas, pamažu ima skleistis vos jaučiamo saldumo, tvirtesnio aštrumo bei išraiškingo brandumo persipynusios natos su rafinuota skonių prabanga.

Vytintos „Žalgirio“ lazdelės skirtos tiems, kas renkasi aukštos maistinės vertės mėsos užkandžius – juk pagaminti 100 g šių lazdelių sunaudojama net 229 g kiaulienos kumpio. Šios lazdelės vytinamos specialiose daugiapakopėse kamerose ir yra švelnaus skonio, todėl kuo patiks tiek mažiems, tiek dideliems „Žalgirio“ komandos gerbėjams.

Aukščiausios kokybės virtos-rūkytos „Žalgirio“ pjaustytos kiaulių ausys yra tiesiog privalomas mėsos užkandis šeimos šaldytuve, kelionės metu ar leidžiant laiką su draugais. Profesionali „Samsono“ technologų komanda pjaustytas ausis gardina su išskirtinai „Žalgiriui“ sukurtu prieskonių rinkiniu, kuris suteikia pikantiškai švelnų skonį pereinantį į lengvą pipirų, svogūnų ir česnakų aštrumą.

https://www.samsonas.lt/index.php/apie-mus/gaminiai/