Samsono produktai

Karštai rūkyta „Žalgirio saliamis“ – plonai pjaustyta aukščiausios kokybės dešra tinka ne tik pusryčiams, tačiau labai skanu ir ruošiant užkandžius ar gaminant picas bei kitus patiekalus.

Aukščiausios rūšies virtos „Žalgirio“ dešrelės patinka ne tik mažiesiems, bet ir visiems šeimos nariams. Virtos „Žalgirio“ dešrelės yra aukščiausios rūšies ir gaminamos iš kruopščiai atrinktos kokybiškos jautienos ir kiaulienos žaliavos.

Aukščiausios kokybės virta „Žalgirio“ dešra yra rekomenduotinas mėsos gaminys šeimos šaldytuve. Profesionali „Samsono“ technologų komanda šią dešrą gamina pagal išskirtinai „Žalgiriui“ sukūrtą receptūrą.

Vytintos „Žalgirio“ dešrelės yra nepamainomas užkandis laisvalaikiu, stebint rungtynes ar smagiai leidžiant laiką draugų kompanijoje. Šios dešrelės gaminamos iš aukščiausios kokybės kiaulienos kumpio žaliavos, 100 g produkto gamybai sunaudojama 179 g mėsos. Su didžiule meile ir širdingai išpuoselėtu rūpesčiu ilgai ir daugiapakopiškai šios dešrelės džiovinamos bei vytinamos, kol persipina prieskonių kvapų ir skonių natos.

Išskirtinis aukščiausios kokybės laisvalaikio skirtas užkandis – vytinti „Žalgirio“ šiaudeliai – gaminami iš kruopščiai atrinktos kiaulienos kumpio žaliavos. Pagaminti 100 g šių „Žalgirio“ šiaudelių gamybai sunaudojama net 190 g mėsos. Su kiekvienu kąsniu šių šiaudelių skonis bei aromatas švelniai kutena gomurį. Skanaujant, tarsi pumpuro išsiskleidimas, pamažu ima skleistis vos jaučiamo saldumo, tvirtesnio aštrumo bei išraiškingo brandumo persipinusios natos su rafinuota skonių prabanga.

https://www.samsonas.lt/index.php/apie-mus/gaminiai/