Tvarkaraštis

Data Komandos Lyga Transliuojama Vieta Bilietai / Rezultatai
2022
Rugpjūčio 13 d.
17:00
Jonavos „Jonava“
„Kauno Žalgiris“
TV3 Jonavos miesto stadionas
2022
Rugpjūčio 20 d.
17:00
Kauno r. „Hegelmann“
„Kauno Žalgiris“
TV3 LFF Kauno treniruočių centro stadionas (NFA)
2022
Rugpjūčio 28 d.
17:55
FA „Šiauliai“
„Kauno Žalgiris“
TV6 Šiaulių sav. stadionas
2022
Rugpjūčio 31 d.
19:00
Marijampolės „Sūduva“
„Kauno Žalgiris“
TV3 „Hikvision“ arena
2022
Rugsėjo 4 d.
17:55
Gargždų „Banga“
„Kauno Žalgiris“
TV6 Gargždų miesto stadionas
2022
Rugsėjo 7 d.
18:00
„Kauno Žalgiris“
Telšių „Džiugas“
TV3 Kauno Žalgirio FA stadionas PIRKTI
2022
Rugsėjo 11 d.
20:00
„Kauno Žalgiris“
Vilniaus „Žalgiris“
TV3 Kauno Žalgirio FA stadionas PIRKTI
2022
Rugsėjo 16 d.
18:00
„Kauno Žalgiris“
Jonavos „Jonava“
TV3 Kauno Žalgirio FA stadionas PIRKTI
2022
Spalio 1 d.
13:00
Vilniaus „Riteriai“
„Kauno Žalgiris“
TV3 LFF stadionas
2022
Spalio 8 d.
17:00
„Kauno Žalgiris“
Kauno r. „Hegelmann“
TV3 Vieta bus patikslinta.
2022
Spalio 23 d.
15:00
„Kauno Žalgiris“
FA „Šiauliai“
TV3 Vieta bus patikslinta.
2022
Spalio 28 d.
18:00
„Kauno Žalgiris“
Gargždų „Banga“
TV3 Vieta bus patikslinta.
2022
Lapkričio 5 d.
13:00
Telšių „Džiugas“
„Kauno Žalgiris“
TV3 Telšių miesto stadionas
2022
Lapkričio 11 d.
19:00
Vilniaus „Žalgiris“
„Kauno Žalgiris“
TV6 LFF stadionas
2022
Rugpjūčio 7 d.
15:00
„Kauno Žalgiris“
Vilniaus „Riteriai“
TV3 Kauno Žalgirio FA stadionas 2:0
2022
Rugpjūčio 2 d.
18:00
„Kauno Žalgiris“
Marijampolės „Sūduva“
TV3 Kauno Žalgirio FA stadionas 2:2
2022
Liepos 23 d.
17:00
Panevėžio „Panevėžys“
„Kauno Žalgiris“
TV3 Aukštaitijos stadionas 2:1
2022
Liepos 14 d.
19:00
„Kauno Žalgiris“
MFK „Ružomberok“
DELFI „Hikvision“ arena, Marijampolė 0:0
2022
Liepos 7 d.
19:30
MFK „Ružomberok“
„Kauno Žalgiris“
DELFI Štadión pod Čebraťom, Ružomberokas 2:0
2022
Liepos 2 d.
20:00
Vilniaus „Riteriai“
„Kauno Žalgiris“
TV3 LFF stadionas 1:1
2022
Birželio 26 d.
20:00
„Kauno Žalgiris“
Gargždų „Banga“
TV3 Kauno Žalgirio FA stadionas 1:1
2022
Birželio 22 d.
19:00
FA „Šiauliai“
„Kauno Žalgiris“
TV3 Šiaulių sav. stadionas 0:1
2022
Birželio 19 d.
15:00
„Kauno Žalgiris“
Jonavos „Jonava“
TV3 Kauno Žalgirio FA stadionas 4:0
2022
Gegužės 24 d.
18:30
Vilniaus „Granitas“
„Kauno Žalgiris“
youtube Naujosios Vilnios stadionas 0:4
2022
Gegužės 22 d.
18:00
Vilniaus „Žalgiris“
„Kauno Žalgiris“
TV6 LFF stadionas 1:2
2022
Gegužės 14 d.
13:00
„Kauno Žalgiris“
Marijampolės „Sūduva“
TV3 prezidento V.Adamkaus VDU Sporto centras 0:3
2022
Gegužės 7 d.
18:00
Klaipėdos FM
„Kauno Žalgiris“
Klaipėdos futbolo mokyklos stadionas 1:4
2022
Gegužės 4 d.
18:00
Telšių „Džiugas“
„Kauno Žalgiris“
TV3 „Ateities“ progimnazijos stadionas 1:2
2022
Balandžio 30 d.
17:00
„Kauno Žalgiris“
Panevėžio „Panevėžys“
TV3 Prezidento V.Adamkaus VDU Sporto centras 2:1
2022
Balandžio 26 d.
20:00
„Kauno Žalgiris“
Kauno r. „Hegelmann“
TV3 Prezidento V.Adamkaus VDU Sporto centras 1:3
2022
Balandžio 22 d.
18:00
„Kauno Žalgiris“
Vilniaus „Riteriai“
TV3 Prezidento V.Adamkaus VDU Sporto centras 0:1
2022
Balandžio 15 d.
18:00
Gargždų „Banga“
„Kauno Žalgiris“
TV3 Gargždų miesto stadionas 3:1
2022
Balandžio 10 d.
13:00
„Kauno Žalgiris“
FA „Šiauliai“
TV3 Prezidento V.Adamkaus VDU Sporto centras 0:0
2022
Balandžio 5 d.
18:00
Jonavos „Jonava“
„Kauno Žalgiris“
TV3 Jonavos dirbtinės dangos st. 0:2
2022
Balandžio 2 d.
17:00
„Kauno Žalgiris“
Vilniaus „Žalgiris“
TV3 Prezidento V.Adamkaus VDU Sporto centras 2:2
2022
Kovo 19 d.
17:00
Marijampolės „Sūduva“
„Kauno Žalgiris“
TV3 „Hikvision“ arena (maniežas) 1:1
2022
Kovo 15 d.
20:00
„Kauno Žalgiris“
Telšių „Džiugas“
TV3 Prezidento V.Adamkaus VDU Sporto centras 2:1
2022
Kovo 11 d.
13:00
Panevėžio „Panevėžys“
„Kauno Žalgiris“
TV3 „Žemynos“ progimnazijos stadionas 1:0
2022
Kovo 5 d.
13:00
Kauno r. „Hegelmann“
„Kauno Žalgiris“
TV3 LFF Kauno treniruočių centro stadionas (NFA) 2:1
2022
Vasario 26 d.
13:00
FA „Šiauliai“
„Kauno Žalgiris“
Šiaulių Gytarių stadionas 0:1
2022
Vasario 19 d.
14:00
„Kauno Žalgiris“
Telšių „Džiugas“
VDU Prezidento Valdo Adamkaus sporto centras 2:1
2022
Vasario 12 d.
15:00
„Kauno Žalgiris“
Rygos „Metta“
VDU Sporto centras 4:0
2022
Vasario 5 d.
17:00
Marijampolės „Sūduva“
„Kauno Žalgiris“
Marijampolė 0:3
2022
Sausio 29 d.
14:00
„Kauno Žalgiris“
Daugpilio „Daugavpils“
Marijampolė 3:2
2022
Sausio 26 d.
13:00
BFA
„Kauno Žalgiris“
BFA arena 1:3
2022
Sausio 22 d.
18:00
Vilniaus „Riteriai“
„Kauno Žalgiris“
Pilaitės maniežas, Vilnius 3:1