Darbuotojų motyvacijos didinimas

Darbinis telefonas ar stalo futbolas biure jau nebe privalumas, o savaime suprantamas dalykas, tad šiandieninis verslas ieško vis naujų ir originalesnių būdų motyvuoti ir paskatinti savo darbuotojus. Rungtynių bilietas – puikus būdas skatinti įmonės darbuotojus. Jų ar įmonės gimtadienio, šv. Kalėdų, šv. Valentino, Naujųjų metų proga. Arba už iniciatyvą, lojalumą ar geriausią mėnesio darbą, projektą.

NUOLAIDOS DIDELĖMS GRUPĖMS                             VIP VIETOS PRIE PAT AIKŠTELĖS                                PRIVAČIOS VIP LOŽĖS                                           ERDVĖS PRIVATIEMS ĮMONIŲ RENGINIAMS

zalgirio-pranasumai_baltas_2_11-15Verslo klientams siūlome:

  • Nuolaidas grupėms;
  • Užsakysime autobusą Jūsų grupės atvykimui iki arenos;
  • Padėsime išsirinkti ir rezervuosime patogiausias vietas;
  • Galimybę mokėti pagal išankstinę sąskaitą.

Susiekite: bilietai@zalgiris.lt

KLIENTŲ ATSILIEPIMAI

„Įspūdžiai SUPER! Viskas patiko, viskas puiku. Emocijos puikios, sunku žodžiais nusakyti tiesiog paprasčiausiai tokių emocijų, kurios buvo patirtos Kaune tą vakarą, pačios geriausios kokios tik gali būti. Dalis įmonės iš Vilniaus, bet tai nesukėlė jokių problemų. Emocijos buvo vertos mūsų laiko, 100 % TAIP! 1000 % TAIP! Judam link to, kad norim tą kartot ir kartot. Žinoma rekomenduojame tai kitiems, tai puikus laiko praleidimas. Nuostabus Jūsų pasiūlymas vykti drauge autobusu su palyda. Ir emocija gera ir pačios varžybos geros!“, – UAB GBLBOX kolektyvas.

„Labai geros emocijos! Kaip mes su kolektyvu aptarėme, patiko netgi tiems, kurie VISIŠKAI nesidomi krepšiniu. Buvo tokių, kurie rungtynes stebėjo pirmą kartą „Žalgirio“ arenoje. Iš tikrųjų atsiliepimai yra patys patys geriausi! Visiems emocijos tikrai labai patiko, viskas yra iš ties labai gerai, tad ir rekomenduotume kitiems!“, – UAB HANSE TRAILER kolektyvas.

„Įspūdžiai labai geri, patiko. Iš tiesų pirmą kartą buvome su kolektyvu. Viskas labai patiko, galbūt tai taps tradicija. Ačiū už renginį! Rekomenduotume, nes tikrai suvienija. Dvasia rungtynių tikrai paliko įspūdį“, – UAB GELVORA kolektyvas.

„Puikios emocijos, organizavimas irgi puikus! Nors žmones ir sunku įkalbėti skirti laisvą laiką renginiui, ypač mūsų atveju kuomet vien kelionei reikėjo 5 valandų, bet nebuvo nei vieno darbuotojo, kuriam renginys nepatiko. Tai būdas pabūti visiems kartu. Tai galimybė darbuotojams pagaliau aplankyti „Žalgirio“ areną ir viską pamatyti gyvai“, – AB DOLOMITAS kolektyvas.

„Smagu buvo pasižiūrėti, puikiai praleidome laiką. Emocijos buvo geros, daug žmonių vienoje vietoje, tai tikrai smagi pramoga. Netgi žmonėms, kurie nelabai domėjosi krepšiniu buvo įdomu“, – UAB DTZ GROUP kolektyvas.

„Visiems patiko, buvo gera nuotaika. Buvo smagu, geros, teigiamos emocijos. Važiavome iš Vilniaus, bet kelionė neprailgo, smagiai praėjo ir buvo tikrai verta. Žinoma, rekomenduojame kitiems, nes pakeitimas aplinkos su savo kolektyvu visą laiką į naudą, o dar jei rungtynės geros, stebėjom ir laimėjom tai buvo išvis šaunu“, – UAB PROGRESYVŪS VERSLO SPRENDIMAI kolektyvas.