SĖKMĖS ISTORIJA

Kauno „Žalgiris“  bendradarbiauja su globalius kibernetinio saugumo produktus kuriančia įmonių grupe „Tesonet“. Partnerystės sutartis pasirašyta siekiant prisidėti prie aktyvios sporto bendruomenės, suteikti progą darbuotojams patirti neeilines emocijas ir atrasti naujų komandos narių.

„Vienas iš mūsų įmonės DNR – „komanda pirmiausia“. Bendradarbiavimas su „Žalgiriu“ tik dar kartą pabrėžia, kad mums tai ne vien tik žodžiai. Sportas apjungia varžymąsi, konkurenciją, bet tuo pačiu skatina vieningumą, bendros vizijos ir tikslų matymą“, – teigė Tomas Okmanas, „Tesonet“ bendrasavininkas ir įkūrėjas.

„Partnerystė su „Žalgiriu“ ir mūsų prekinio ženklo matymas per rungtynes, darbuotojams leidžia pajausti, jog jie dirba įmonėje, kuriai rūpi. Jie gali jaustis asmeniškai prisidėję prie mylimos komandos pasiekimų, nes yra įmonės dalis. Mūsų įmonėje daug sporto entuziastų ir sirgalių: tinklinis, krepšinis, futbolas, bėgimo varžybos ar maratonai – daugelio kasdienybė.

Savo ruožtu „Žalgirio“ atstovai pažymi, kad per rungtynes „Žalgirio“ arenoje galima atrasti ir potencialių naujų darbuotojų. Transliuodami norimą žinutę rungtynių auditorijai „Tesonet“ išnaudoja „Žalgirio“, kaip reklaminės platformos, privalumus.

DSC04460